Субота, 30 травня 2020 09:25

Фотограф робить казкові фото підводного світу
39

Андре Магроув фотографує підводне життя океану
Андре Магроув фотографує підводне життя океану
Андре Магроув фотографує підводне життя океану
Андре Магроув фотографує підводне життя океану
Андре Магроув фотографує підводне життя океану

Чарівні картини океанських глибин і життя підводних мешканців демонструє всьому світу Андре Масгроув (André Musgrove) - талановитий фотограф, режисер, фрідайвер і інструктор з підводного плавання. Андре займається фрідайвінгом і підводним плаванням. Це і спонукало його робити фотографії підводних красот.

"Я люблю ділитися своїм досвідом і побаченим з іншими людьми. Так я почав знімати під водою", - каже Андре.

Багамські острови дають йому прекрасні можливості для підводної зйомки. За словами фотографа, його цікавить взаємодія підводного тваринного світу з людиною. Тому на його фото завжди є люди, які занурюються у підводну стихію і шукають з нею спільну мову. Для зйомок Андре Масгроув запрошує досвідчених моделей-дайверів, багато з яких - його хороші друзі.

Фотограф мріє дослідити кожен метр рідних Багам, а також познімати на Гаваях.

За всю дворічну практику активного фотографування під водою він пригадує лише один небезпечний випадок: "Блискавка ударила у воду, я купався з другом, це було близько 100 футів від нас".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Краса і безумство надихають мене - фотограф робить вражаючі підводні знімки

Іншим фотографам-підводникам Андре радить належним чином доглядати за своїм обладнанням, щоб воно не виходило з ладу. "Використовуйте належну техніку освітлення та завжди пам'ятайте про композицію".

Андре Масгроув (André Musgrove) - талановитий фотограф, режисер, фрідайвер і інструктор з підводного плавання з маленького острова Нассау, Багамські острови. Основна увага Андре приділяє океанської і підводної фотографії. Його пристрасть до фрідайвінгу, підводному плаванню і підводного полювання дозволяє йому жити життям, наповненим океаном. У Андре більш 55 000 передплатників в Instagram.

Зараз ви читаєте новину «Фотограф робить казкові фото підводного світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода