Ексклюзиви
Понеділок, 26 липня 2021 18:47

Досягаючи неможливого: українець встановий унікальний національний рекорд
3

Незвичайний рекорд України встановив мешканець селища міського типу Високий Харківської області.

Категорія рекорду - "Сила духу". Оригінальний рекорд - гра на флейті під час запливу у водоймі - встановив майстер з виготовлення сопілок і флейт, спортсмен-бігун Андрій Могилко. Таким чином він плив 6 хвилин 39 секунд.

Андрій Могилко встановив Національний рекорд України з запливу на спині та одночасної грі на флейті
Фото: facebook.com/Вєтрова-Лана
Андрій Могилко встановив Національний рекорд України з запливу на спині та одночасної грі на флейті
Андрій Могилко встановив Національний рекорд України з запливу на спині та одночасної грі на флейті

Заплив здійснював у присутності представників Національного реєстру рекордів України. За словами керівниці реєстру Лани Вєтрової, рекорд зареєстрований, чоловік отримав відповідний сертифікат.

Захід провели у водоймі в селищі Високий. Спочатку рекордсмен відплив від берега, а потім йому за допомогою радіокерованого кораблика доставили пластикову блок-флейту альт.

Андрій зробив дві спроби, сподіваючись спочатку проплисти, виконавши 10 музичних композицій індійського філософа Шрі Чінмоя. Але, оскільки вода була дуже холодною, вирішив зупинитися на шести композиціях.

Свій рекорд Андрій Могилко присвятив 90-річчю індійського філософа Шрі Чінмоя. За словами Андрія, рекорд вписується в ідеологію філософа: людина може все, якщо не ставить перед собою обмежень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 6-річний хлопець встановив унікальний рекорд. Такого ніхто не вміє

"Мені особисто дуже імпонують такі люди. Вони нагадують мені відомий вислів: "Не бійся, що не вийде. Бійся, що не спробуєш", - прокоментувала встановлення незвичного рекорду Лана Вєтрова.

У центрі Маріуполя бійці окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади встановили національний рекорд з найбільшої кількості військовослужбовців, які розгорнули Державний прапор України. Захід присвятили дня створення військової частини, який відзначається 12 липня.

Участь в акції взяли понад 400 армійців. Рекорд зафіксували представники Державного реєстру рекордів України.

Прапор довжиною у 128 метрів привезли на Приазов'я із Закарпаття, де його виготовили волонтери.

Зараз ви читаєте новину «Досягаючи неможливого: українець встановий унікальний національний рекорд». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі