Ексклюзиви
Неділя, 12 листопада 2017 08:50

Де живе українська пісня? - медіаресурс зібрав унікальний фольклор Вінниччини

Де живе українська пісня? - медіаресурс зібрав унікальний фольклор Вінниччини
Учасники проекту відвідали 5 населених пунктів Вінницької області та зафільмували їх фольклорні ансамблі. Фото: кадр з відео.

Український проект "KOZA MEDIA" здійснив експедицію Вінничиною для запису зникаючих народних пісень.

Відео зібраних матеріалів було розміщено на каналі "KOZA MEDIA" в YouTube.

Учасники проекту відвідали 5 населених пунктів Вінницької області та зафільмували їх фольклорні ансамблі.

Серед них були села: Пятківка, Розкошівка, Рогозка, Каташин та Василиха.

Зйомка проходила в рамках Міжнародного культурно-освітнього проекту "Збір зникаючої європейської культурної спадщини "Поліфонія".

Записи проводилися в місцевих будинках культури. Деякі пісні фольклорні ансамблі супроводжували танцями. За словами жителів села Василиха, пісні є настільки різноманітними, що можна відрізнити з якого хутора людина за тим, що вона співає.

.

Проект "KOZA MEDIA" створений при Національному центрі народної культури "Музей Івана Гончара" у 2014 році з метою популяризації традиційної культури. Одними з його головних завдань є збір архівної бази якісного відео матеріалу у сфері української традиційної культури для загального користування й поширення.

Напрямки його роботи: фольклор, народне мистецтво, етнографічні музеї. Зокрема, це короткометражні ролики та фільми, зняті за участі фольклорних колективів та митців.

Чернігівський ансамбль "Народна криниця" виконує українські пісні в зоні АТО.

Зараз ви читаєте новину «Де живе українська пісня? - медіаресурс зібрав унікальний фольклор Вінниччини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі