




Зробити авторську ялинку з тканини, ниток, соломи, паперу можна за годину - переконують львівські майстри хенд-мейду. Пропонують кілька простих варіантів виготовлення ялинки з тканини. Такі штучні лісові красуні можна поставити в офісі на столі, подарувати друзям. На матеріали потрібно трохи більше півсотні гривень.
Львів'янка Марія Клос робить авторські ялинки із цупкої тканини.
"На півметрове деревце потрібно обрізки зеленої, бажано різних відтінків тканини. Найкраще підходить войлок чи велюр. У магазині тканин можна за 20 гривень купити таких обрізків. Аби вони були цупкі, замочіть у розчині крохмалю чи желатину. Тканину треба порізати на невеликі ромбики і трикутники. Інший варіант — продовгуватими смужками", - розповідає жінка.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від штучної ялинки можуть сльозитися очі і турбувати нежить
Декоративні горщики Марія купує у квітковому магазині. Коштують 10-12 гривень. Банки будівельної піни за 35 гривень вистачає на кілька місяців.
"У горщик закріплюємо пряму гілочку чи дротик будівельною піною. Із цупкого картону вирізаємо конус, склеюємо звичайний клеєм ПВА. Починаючи з низу конуса ряд за рядом наклеюємо шматочки тканини одним кінцем. Піною заливаємо тонкий кінець конусу — кріпимо до гілки у горщику. Для декору потрібні бусинки, ґудзики, бантики, блискітки. З мережива можна вирізати маленькі сніжинки. Горщик можна обмотати красивим бантиком або пофарбувати золотим спреєм-фарбою. На верхівочку можна пошити з червоної тканини зірку, а можна якусь новорічну іграшку прикріпити. Варіантів, як зробити і прикрасити ялиночку — безліч. Можна використовувати солому, нитки, буси, гірлянди, подарунковий папір, стрічки, експерементувати з формою і кольорами", - додає Марія Клос.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ялинкові іграшки з ялинкою та штучним снігом всередині роблять півгодини
Ялинки жінка робить на замовлення. Витрачає на одну не більше години. Продає через соціальні мережі за 60 гривень.
Львівська майстриня Анна Шпрінгер робить ялинки із прозорого фатіну, прикрашає бусами, бантиками.
"Потрібно близько метра зеленої тканини – фатіну, шматочок 20Х10см. коричневої байкової тканини, кольорове пластмасове відеречко, півметрова рівна спиця чи міцний дріт. На спиці двадцять сантиметрів залишаємо на стовбур, вдягаємо зшиту коричневу тканину. Фатін слід розрізати на два однакових шматки, один з обрізати на кінці у формі трикутника. На гостру спицю нанизати шматки тканини, з вужчим кінцем – це верхівка. Розправити по колу тканину, щоб ялинка виглядала пухнастою" - розповідає Анна Шпрінгер.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тісто для медових пряників тримають в холодильнику три дні
Ялинку майстриня закріплює у відрі з будівельною пінкою. Декорує легкими прикрасами - бусинками, ґудзиками, бантиками. На верхівку вдягає спеціальну в'язану шапочку, на стовбур — шалик.
Коментарі
1