Середа, 02 липня 2008 09:04

Як відновити роботу ICQ

Як відновити роботу ICQ
Увечері 1 липня багато користувачів ICQ мали проблеми з підключенням до сервера. Помилка спостерігалася на сторонніх клієнтах і не торкнулася офіційних. Річ у тому, що компанія AOL підвищила вимоги до протоколу (до ICQ6) на своїх серверах, тим самим відключивши від своєї мережі "неугодні" альтернативні клієнти.

Проте, оновлення для таких програм з"явилися майже відразу ж. Так, популярний QIP оновився до версії 8070, яка працює нормально. Якщо використовувати ранішу версію, то з"являється повідомлення сервера ICQ з проханням відновити програму.

Скачати QIP 8070 можна на сайті розробника.

Також проблеми виникли і у користувачів інших неофіційних клієнтів  ICQ, але багато що залежить від версій програми. Так, деякі варіанти Miranda уникнули збою в роботі. У будь-якому випадку, якщо на сайті розробників програми є оновлення, пов"язане із збоєм 1 липня, то його слід встановити.

Крім того, постраждали і користувачі операційних систем, відмінних від Windows. Так під Mac перестав працювати Adium. Його оновлення поки не вийшло, але є повідомлення, що цілком штатно працює версія Adium 1.1.2., повідомляє NEWSru.com.


Зараз ви читаєте новину «Як відновити роботу ICQ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода