Ексклюзиви
Субота, 28 серпня 2021 03:00

28 серпня день ангела у володарок єдиного імені - його найбільше шанують християни

28 серпня за православним іменословом день ангела відзначають володарки імені Марія. Чоловічих імен цього дня в переліку немає.

Якщо ви обираєте ім'я для хлопчика, який народився сьогодні, Gazeta.ua радить переглянути чоловічі іменини в найближчі дні - ті, що передують та слідують за 28 серпня.

Автор: pinterest.ru
  Вітальна листівка з днем ангела для Марії
Вітальна листівка з днем ангела для Марії

Жіноче ім'я Марія походить від єврейського імені Міріам, що мало значення "гірка, сумна". Це біблійське ім'я, його має Богородиця - Діва Марія, мати Ісуса Христа. Поширене у християнських країнах Європи, Африки та Америки. Безумовно, це найшанованіше християнами жіноче ім'я.

Цікаво, що в Європі з XIV століття ім'я Марія використовувалось як компонент чоловічого імені - зазвичай, є другою його частиною. Нині в Німеччині діє закон, відповідно до якого Марія - єдине жіноче ім'я, яке можна використовувати в складі чоловічого.

Дівчаток, які народилися сьогодні, варто хрестити ім'ям Марії, щоб під опікою своєї святої покровительки вони росли щасливими і успішними.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: День ангела 5 серпня відзначають жінки, що мають ім'я як у бабусі Христа

Привітання для Марії

Вітаю з іменинами Марії,
Бажаю, хай здійсняться заповітні мрії,
Чого не вистачає - хай прибуде,
Нехай в житті усе, що треба, буде!
У домі щоб було завжди затишно,,
Хай в вазу ставить "хтось" букети пишні,
Хай буде добра доля та кохання,
Щаслива усмішка і ввечері, і зрання!

Завершивши двотижневий Успенський пост, 28 серпня віряни православної церкви східного обряду відзначають одне з дванадесяти церковних свят - Успіння Пресвятої Богородиці. У народі його ще називають Перша Пречиста.

Це свято - день закінчення земного життя святої Діви Марії, матері Ісуса Христа.

Зараз ви читаєте новину «28 серпня день ангела у володарок єдиного імені - його найбільше шанують християни». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі