— Якось сусідка принесла дітям ожину зі свого городу, — розповідає 30-річна Катерина Георгійчук із села Бабин Кельменецького району Чернівецької області. — Їм дуже сподобались ягоди. Доти рідко їх їли. Вирішила й собі посадити.
Зовні ожина схожа на малину, але має інший колір і смак. Перша солодша, з терпкістю та кислинкою. В Україні мало підприємств, що садять ожину для продажу. Її вирощують у приватних садах.
— Вирішила прочитати про користь ожини, — каже Катерина Георгійчук. — У ній багато калію і заліза. Вони добре впливають на серце й судини. А ще ягода підвищує імунітет.
Катерина Георгійчук знайшла, як можна використовувати ожину по-різному.
— Спочатку пекла з нею пиріжки, потім прикрашала торти. Кущ для розсади добре вродив. Ягід було стільки, що я ще й компоти закрила на зиму, і варення.
Замовити ожину й отримати консультацію щодо посадки можна на сайті titovchp.uaprom.net або за телефонами 0(99) 604 33 22, 0(63) 461 88 32, 0(67) 629 94 55.
Коментарі