четвер, 12 листопада 2015 10:16

На Вінниччині працюватиме найстарший мер України

На Вінниччині працюватиме найстарший мер України

Мером міста Гайсин на Вінниччині втретє став 71-річний Анатолій Гук. На цих виборах він набрав рекордну кількість голосів виборців— 89,62 % і став найстаршим мером в Україні.

Із Анатолієм Іллічем розмовляємо о сьомій вечора. По закінченню робочого дня він ще залишається у своєму кабінеті. І на міський телефон продовжують надходити дзвінки.

Ви балотувалися втретє. Як вдалося отримати таку підтримку гайсинчан? У вас не було конкурентів чи була якась особлива агітація?

" Агітації зовсім не проводив. Ні з ким не зустрічався, ніяких бумаг та листівок не роздавав. Перед вибрами з усіх кутків люди плавом пливли, висловлювали свою підтримку і просили не здаватися. Єдине, що зробив — це прозвітував 22 жовтня про виконану роботу на посаді. Конкурентів у мене і справді не було".

Що взагалі думаєте про ці вибори? Як вони пройшли? Як вам нова виборча система? Чи є вона дієвою і кращою за попередню?

"На рахунок фальсифікацій, по Гайсину їх не зафіксовано, може були незначні порушення. А загалом вибори провальні. Явка дуже низька,бо люди вже зневірилися. Нова система зовсім незрозуміла. Тим, хто в комісіях, було дуже важко. До толку ніхто не розказав, як ті коефіцієнти рахувати по результатах. І виборцям складно було розібратися у бюлетенях — де партія, перший кандидат, депутат по округу. Попередня система була набагато зрозумілішою"


Що запланували на цю каденцію і як то будете робити? З чого почнете? Що буде найважчим?

"Є в планах будувати в місті басейн і баню. Люди неодноразово зверталися з таким проханням. Раніше ходили в баню військової частини, але там все розікрали, зруйнували. То ми виділили в центрі гарне місце. І вже з 11 грудня починаємо конкурс на проведення будівництва. На весну запланував ще один об'єкт. На місці пам'ятника Леніну буде шестигранна башта з годинником на горі. В ній будуть реєструвати шлюб молодята. То у нас площа закоханих, туди до чотирьох фонтанів завжди їдуть фотографуватися, хочеться й таке зробити. Найважче -будівництво об'їзної дороги. Коштів на неї як не було так і нема. Два роки тому в області запевнили, що профінансують. І не зробили. Через центр Гайсина іде весь грузовий транспорт з усієї України. В п'ятиповерховому будинку неподалік міської ради вночі відпали всі балкони. Добре, що нікого не привалило. Як їде машина — то в квартирах наче землетрус. Водії знахабніли, їдуть, де краща дорога. Звертався неодноразово до міліції по допомогу — ніякої реакції. ДАЇ, замість того, щоб порядок в місті навести, десь по вербах гроші збирає."

І все ж у самому місті дороги ремонтуються. Як вдається? За яким принципом підходите до роботи?

"Так, зробили 22 вулиці — робимо нові, відновлюємо старі, лагодимо тротуари, ставимо бордюри. Дивимося, які вулиці найпроблемніші, де потрібно розгрузити в першу чергу. Робимо, щоб і водіям, і пішоходам було комфортно. Щоб на дорозі можна було котити яйце, а на тротуарі навіть кицька в дощ лапи не замочила. Тротуари, де потрібно, й заборчиками відгороджуємо, щоб люди сміливо ходили. Робимо великі місця для стоянок, щоб не паркувалися хто як хоче, й по газонах не їздили".

Чи вважаєте ви реформу децентралізації перспективною?Що чекаєте для свого міста від цієї реформи?

"Так. Якщо її грамотно провести — то можна розвинути місто і підняти село. Від реформи чекаю, що Гайсин стане містом обласного значення. Для цього навколо міста треба об'єднати всі села"

Ви найстарший мер України. Як справляєтеся із навантаженнями на роботі?

"Встаю о шостій ранку. Після домашніх справ снідаю і йду на роботу. Дорогою розмовляю з людьми. Й досі веду прийом громадян на сходах, нікого не мариную, і не футболю. Поки дійду до кабінету - повирішую купу питань. Для мене робота не навантаження, а задоволення, бо я робити не боюся".

Зараз ви читаєте новину «На Вінниччині працюватиме найстарший мер України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути