четвер, 24 липня 2014 13:34

В Кременчуці за тиждень викрили другий бордель

В Кременчуці за тиждень викрили другий бордель
http://kiyany.obozrevatel.com

 В місті Крменчук на Полтавщині міліціонери викрили черговий бордель. Його тримали троє жінок.

 "У квартирі 45-річної жінки група організувала підпільний бордель, в якому відбувалися зустрічі чоловіків з повіями. Дівчат 31-річна кременчужанка знаходила за допомогою оголошень в газеті:"Домробітниця 20-ти років з високою заробітною платою". Таким чином підібрали трьох дівчат. За годину послуги отримували від клієнтів 250 гривень, з них 125 віддавали організаторам борделю", - повідомили в полтавській обласній міліції.

 Кожна з організаторок мала свої обов'язки.

 "45-річна жінка прибирала квартири після зустрічей. 25-річна відвозила повій до клієнтів, отримувала кошти, забезпечувала повій засобами гігєни, приймала телефонні дзвінки від клієнтів. А за відсутності вільних повій, сама надавала інтимні послуги,- продовжили в міліції".

 За створення чи утримання місць розпусти і звідництво злочинці можуть отримати до 5 років ув'язнення.

 Нагадаємо, кілька днів тому в Кременчуці вже закрили один не легальний бордель. Він працював у приміщенні лазні. Дівчат також шукали через оголошення в газетах. Організаторами було дві жінки та чоловік.

Зараз ви читаєте новину «В Кременчуці за тиждень викрили другий бордель». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути