вівторок, 05 липня 2016 21:37

У Харкові декомунізували пам'ятник творцям Т-34

У Харкові декомунізували пам'ятник творцям легендарного танка Т-34, який встановлений на території єдиного в Україні танкобудівного заводу ім. Малишева.

Як повідомили кореспондента Gazeta.ua в адміністрації оборонного підприємства, зміни проведені згідно з законом України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки".

Автор: Володимир Кравченко
 
Пам'ятник творцям танка Т-34

"Тепер майже 15-метрову стелу пам'ятника творцям Т-34 замість радянської атрибутики – серпа та молота, а також п'ятикутної зірки, увінчує герб України – тризуб", - сказав співрозмовник.

Автор: Володимир Кравченко
 
Продукція заводу ім. Малишева

За його словами, герб виготували самі працівники заводу – до його створення долучилися інженери, архітектори, робітники. Установку герба на висоті провели професійні альпіністи.

Автор: Володимир Кравченко
 
Продукція заводу ім. Малишева

Довідка Gazeta.ua. ДП "Завод ім. Малишева" – основний виробник бронетехніки в Україні. У співпраці з Харківським конструкторським бюро з машинобудування ім. Морозова та Харківським конструкторським бюро з двигунобудування підприємство випускає сучасні зразки спеціальних гусеничних та колісних машин військового призначення, а також пропонує програми модернізації техніки, що перебуває на озброєнні багатьох країн світу. Основні напрями виробництва ДП "Завод ім. Малишева": важка бронетехніка (танк "Оплот", БРЕМ-84, модернізація танків Т-64, Т-72, Т-54/55/62), легка бронетехніка (БТР-3У, БТР-4, модернізація БТР-60/70, БТР-50, БМП-2), бойові модулі для легкої бронетехніки. Завод ім. Малишева входить до складу Державного концерну "Укроборонпром".

Зараз ви читаєте новину «У Харкові декомунізували пам'ятник творцям Т-34». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути