Ексклюзиви
Понеділок, 21 жовтня 2019 04:20

Створили сміттєсортувальну станцію на колесах

Створили сміттєсортувальну станцію на колесах

У Северинівській громаді Вінницької області з'явилася сміттєсортувальна станція на колесах.

Її конструкція дозволить працювати зі сміттям на території двох сільських рад, що входять в ОТГ – Северинівської та Чернятинської, пише Вінниця.info.

Придбали техніку за кошти екологічного фонду – 85% вартості профінансували з обласного бюджету, ще 15% – з місцевого.

Мобільний сміттєсортувальний комплекс має завантажувальний пристрій, конвеєр, дизель-генератор, прес, УФ-лампи, систему вентиляції кабіни, освітлення.

Вагончик можна переміщувати на різні локації за допомогою звичайного трактора.

Універсальний завантажувальний пристрій дозволяє працювати з контейнерами різного типу і об'єму, відходи розділяють у окремі баки на чотири фракції: ПЕТ-тара, папір, картон, скло.

Вартість мобільного сміттєсортувального комплексу – 2 мільйони 236 тисяч гривень. Виготовили його на харківському підприємстві Greenex Eco.

Виробники розповідають, що комплекс можна переміщувати на різні локації за допомогою звичайного трактора.

"За нашими підрахунками, комплекс може опрацьовувати до 600 кілограмів за годину. Підйомні механізми дозволяють. Під'їжджає контейнер, завантажувальний механізм піднімає його, перекидає. В середині стоять ультрафіолетові лампи для обеззаражування. Кабіна обладнана системою вентиляції, електропостачанням. Можна регулювати швидкість руху конвеєрної стрічки. Перебрані відходи сортуються в бачки", – зазначають у Greenex Eco.

У кабіні станції може одночасно працювати від 2 до 4 осіб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підліток відкрила незвичну сортувальну станцію

На Полтавщині розробили унікальну мобільну лінію для сортування сміття. Аналогів цьому технічному рішенню в Україні немає, кажуть фахівці. Інноваційність сортувальної лінії полягає в розміщенні обладнання в автопричепі — без прив'язки до місця.

Мобільну станцію можуть швидко розгорнути в місці накопичення відходів. Це дає змогу зекономити на доставці сміття до місця сортування. Власники лінії отримуватимуть прибутки від здачі на вторинну переробку відсортованого за фракціями сміття.

Зараз ви читаєте новину «Створили сміттєсортувальну станцію на колесах». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода