четвер, 16 жовтня 2025 13:15

Стало відомо, хто тимчасово стане виконуючим обовʼязки мера Одеси

Стало відомо, хто тимчасово стане виконуючим обовʼязки мера Одеси
В.о. одеського мера став науковець Ігор Коваль. Фото: facebook.com/odessa.koval

З 16 жовтня обов'язки Одеського міського голови тимчасово виконує секретар міської ради Ігор Коваль.

Про це йдеться в офіційному розпорядженні, опублікованому вранці 16 жовтня на офіційному сайті Одеської міської ради.

Він обійняв цю посаду після припинення українського громадянства Геннадія Труханова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЦВК пояснила, коли Труханов офіційно втратить посаду мера Одеси

Хто такий Ігор Коваль

Ігор Коваль - український науковець, історик і політолог, доктор політичних наук, професор та заслужений діяч науки і техніки України. З грудня 2020 року він займає посаду секретаря Одеської міської ради IX скликання.

У 1996 році Коваль очолив Інститут соціальних наук Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, а з 2010 до 2020 року був ректором цього університету.

Також у 1998-2004 роках він працював радником голови Одеської обласної державної адміністрації, був українським директором Одеської програми прикладного державознавства та координатором європейської програми досліджень у межах проєкту ЄС TEMPUS-TACIC.

Президент України Володимир Зеленський призначив нового голову Одеської міської адміністрації. Її очолить нинішній очільник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

15 жовтня президент Зеленський утворив міську військову адміністрацію в Одесі та призначив її керівника. Напередодні Зеленський анонсував ці кадрові зміни на тлі припинення українського громадянства міського голови Одеси Геннадія Труханова.

Від перших років війни з РФ Лисак брав участь у бойових діях. У березні 2022-го указом президента йому було присвоєно звання бригадного генерала.

Зараз ви читаєте новину «Стало відомо, хто тимчасово стане виконуючим обовʼязки мера Одеси». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути