Четвер, 21 листопада 2019 15:52

Собака погриз: як керівник комунального підприємства уникнув покарання

Собака погриз: як керівник комунального підприємства уникнув покарання
Пес знищив усі 30 папок й утік

У Катеринопільському комунальному господарстві собака знищив 30 папок бухгалтерських документів. Подія сталася тоді, коли керівництво захотіло здійснити аудит усіх документів підприємства.

"Минулого року комунальне підприємство заявило, що має збитки від своєї господарської діяльності, – розповідає селищний голова Катеринополя Іван Гегедош. – Ми запропонували провести перевірку документів, щоби виявити, де комунальники втрачають свої гроші. Ця пропозиція не дуже сподобалася колишньому керівникові Петру Підгірному".

За тиждень після оголошеної збитковості підприємства, керівник заявив, що ніяких збитків його підприємство не має, а навпаки показало прибутки в результаті своєї господарської діяльності. Тому ніякої перевірки він не потребує.

"Це ще більше нас насторожило й селищна рада почала наполегливо наполягати на аудиті. Місяць тривав перманентний конфлікт, а потім керівники подали заяву на звільнення. Ми призначили нове керівництво підприємства. Але документів за господарську діяльність у попередні роки так і не побачили. Натомість нам прислали протокол експертної комісії, яка засвідчила, що папери підприємства знищив зачинений на вихідні в приміщенні складу собака. Потім, наївшись документів, він розбив вікно й вистрибнув геть. Судячи з усього, собака був дуже наполегливий, просто монстр якийсь, бо погриз усі 30 папок. Згодом економіст підприємства й за сумісництвом колишня дружина керівника запропонувала документи знищити. Що й було зроблено", - додає Гегедош.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Росії лякають читачів черкаською школяркою

Міська рада призначила нового керівника. Петро Підгірний після скандалу вийшов на пенсію.

"У грудні скличемо сесію й слухатимемо його звіт про роботу. Наскільки мені відомо, комунальне підприємство вже має прибутки й, головне, не тримає зачиненими на складі собак", – каже Гегедош.

Катеринопільське комунальне підприємство опікується вивезенням сміття, водопостачанням та водовідведенням.

Зараз ви читаєте новину «Собака погриз: як керівник комунального підприємства уникнув покарання». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 1550
Голосування Що Вас найбільше дратує у Черкасах?
  • ями на дорогах
  • бродячі собаки
  • мало громадських туалетів
  • хамство в громадському транспорті
  • черги до лікаря
  • калюжі після злив
  • свій варіант в коментарях
Переглянути
Погода