Другий рік поспіль у Вінниці почала діяти Новорічна пошта. Її збудували на площі Ліверпуль.
Торік її послугами скористалися сотні містян і гостей.
Вітальну листівку можуть відправити як дорослі, так і діти. Вони пишуть листи святому Миколаю, Діду Морозу, Санта-Клаусу, своїм рідним.
"Новорічна пошта" торік працювала до 13 січня.
Цьогоріч "Новорічну пошту" відкрили теж на площі Ліверпуль. Перші відвідувачі змогли підписати новорічну поштівку та одразу відправити рідним, друзям або навіть Святому Миколаю чи Санта Клаусу, пише i-vin.
Крім відправлення поштівок до будь-якої точки світу, завдяки посередництву Укрпошти на Ліверпулі можна буде поспівати у караоке та подивитися на великому екрані новорічні фільми. На площі зупинятиметься новорічний трамвай для дітей.
Локація працюватиме щодня з 16:00 до 19:00. Для дітей передбачена одна безкоштовна листівка та марка з тематичним написом "Щедрик народився у нас".
Новинкою цього року буде спільне написання вітального листа вінничанину. Зробити це можна буде 14, 21, 28 грудня та 4 січня о 13:00 та о 15:00.
Головними дійовими особами вечора став Листоноша Новорічної пошти: кремезний чоловік із сумкою для листів та у синьому кашкеті з вінницьким гербом замість кокарди. Листоноша пообіцяв допомогти рознести всі листи маленькому Янголятку - помічнику Святого Миколая, пише Вежа.
Потім Листоноша витягнув із торбини велику "Чарівну новорічну марку". Її перед усіма присутніми урочисто погасила начальниця вінницького відділення "Укрпошти".
Дітвора переважно соромилася розповідати, що саме вони проситимуть Миколая, але одна дівчинка зізналася, що написала листа в Ізраїль.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Воєнний стан: чиновників змусили задуматися, чи варто йти на корпоративи
У Німеччині почала працювати пошта Санта-Клауса. Уже доставили 12 тис. листів від дітлахів із усього світу.
Усі листи, що надійдуть на святкову пошту до 16 грудня, отримають персональну відповідь від Санти та його помічників. Торік пошта Санта-Клауса отримала 264 тис. листів.
Діти просять у подарунок переважно іграшки, книжки та ґаджети.
Коментарі