У курсантів льотного факультету Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба розпочалася льотна практика.
Вишкіл майбутніх офіцерів, буде проходити в авіаційних частинах по всій Україні. Кожедубівці виконуватимуть польоти на літаках Л-39, АН-26, Су-25, Су-27 і МІГ-29 та вертольотах Мі-8, Мі-24.
Курсанти ІІІ-го курсу запишуть до своїх льотних книжок понад 65 годин, а четвертокурсники — понад 70 годин льотного часу. Понад 20 годин з них курсанти проведуть у повітрі, виконуючи самостійні польоти. Всього за час навчання в університеті випускники отримають 230 годин практики керування літаком.
"На одному з аеродромів Прикарпаття майбутні аси поки ще з інструктором, але впевнено стають на крило. Перед кожним польотом фігури пілотажу відпрацьовуються на моделях літаків. Після повернення на землю, політ теж детально розбирається", - розповіла прес-офіцер Повітряного командування "Захід" майор Ірина Баранова.
Також цього року в навчальну програму додали нові фігури пілотажу: полупереворот, косу петлю і бойовий розворот під різними кутами до горизонту.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хлопець робить вражаючі фото українських літаків
Передостанній день весни авіатори запам'ятають як особливий. Окрім приливу адреналину від польотів, вони отримали 500 запрошень на концерт Океану Ельзи.
"Тож відчуття "Вище неба" для везунчиків стало подвійним", - додала прес-офіцер.
До війни льотчик винищувача мав 3,5 години на рік нальоту. Зараз - мінімум 20-30, залежно від класу льотчика. Доходить і до 100 годин, - розповів у інтерв'ю командир бригади тактичної авіації, полковник Юрій Погорілий.
Коментарі