Субота, 25 травня 2019 04:25

Показали, як працює незвичана терапія тваринами
7

Євген Вигузов працює дитячим психотерапевтом в дельфінарії "Немо". Він вчить "розмовляти" особливих діток з дельфінами.

"Всі люди потрапляють в дельфінарій по-різному, у кожного свій шлях. Я вже давно працював з дорослими людьми в якості психолога, і мені було цікаво, що це за напрямок — дельфінотерапія і як вона працює. Я така людина, якій потрібно подивитися самому. Прийшов в "Немо" зі скептичним настроєм, але тут я побачив як йде робота, поспілкувався з людьми і побачив дуже високі результати", - каже Євген, пише Думская.

Дельфінотерапія. Фото: Думська
Дельфінотерапія. Фото: Думська
Дельфінотерапія. Фото: Думська
Дельфінотерапія. Фото: Думська
Дельфінотерапія. Фото: Думська

Чоловік, за його словами, всього лише посередник між людиною і дельфіном, який допомагає пацієнтам перебороти внутрішній страх і навчитися бачити в морських ссавців друга і особистість.

"Дельфінотерапія працює тільки в одному випадку — коли людині вдається подружитися з дельфіном. Це жива істота зі своїм характером, зі своїми особливостями. У дітей із затримками розвитку, для яких, в принципі, контакт з оточуючими викликає складнощі, в ході занять відбувається емоційний контакт з дельфінами. Це дає дуже важливий і позитивний ефект. Цей досвід дитина потім переносить в своє повсякденне життя-в спілкування з однолітками, з дорослими людьми, з батьками", додає Євген Вигузов.

Терапевтичні заняття розбиті на дві частини: перша половина проходить на суші у басейні, друга — у воді.

Головні результати від дельфінотерапії, за словами фахівців, варто очікувати протягом року після закінчення курсу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вчені повідомляють про повне вимирання дельфінів

У березні біля берегів окупованого Криму почастішали випадки загибелі червонокнижних дельфінів. Тільки з початку року на узбережжях знайшли трупи 10 морських ссавців, які живуть у Чорному та Азовському морях, пишуть російські ЗМІ.

Зараз ви читаєте новину «Показали, як працює незвичана терапія тваринами». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода