Ексклюзиви
Неділя, 16 грудня 2018 15:20

Найкращі журналісти України отримали у Львові престижні премії
7

Премія "Високі стандарти журналістики-2018".
Фото: надане організаторами
Премія "Високі стандарти журналістики-2018".
Премія "Високі стандарти журналістики-2018".
Премія "Високі стандарти журналістики-2018".
Премія "Високі стандарти журналістики-2018".

15 грудня у Львові оголосили переможців національної премії "Високі стандарти журналістики-2018". Переможцями стали: Маргарита Тулуп (у категорії "За швидкий та якісний розвиток у професії"), Ліля Буджурова (у категорії "За якісний регіональний медійний проект", медіа - Crimean Tatars), Денис Бігус (у категорії "За сталий, якісний медійний проект", медіа - Bihus.info ).

Оголошуючи переможця у категорії "За швидкий та якісний розвиток у професії", експерт премії Ігор Балинський назвав Маргариту Тулуп надією української журналістики.

"В Україні є багато журналістів, які пишуть на соціальну тематику, тексти Маргарита мають одну відмінність - в її текстах проблема не заступає людину. І саме тому Маргарита Тулуп є переможцем у цій номінації", - зазначив Ігор Балинський. І додав, що, на жаль, робота у соціальній журналістиці часто супроводжується емоційним вигорянням, стресом, байдужістю чиновників та частини соціуму.

"Правда в тому, що ми нічого не знаємо про людей, які живуть навколо, і саме це привело мене в соціальну журналістику. Мені цікаво говорити не про них, а з ними. Моя правда – це правда людей, з якими я говорю", - прокоментувала переможниця Маргарита Тулуп.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Львові відзначили преміями найкращих професійних журналістів України

Перемогу у категорії "За якісний регіональний медійний проект" отримала керівниця порталу "Crimean Tatars" - Ліля Буджурова, яка проживає в Криму.
"Близько 5 років тому Крим розлучили з Україною. Ми - ті, хто не зміг розлучитися з рідним краєм, вирішили: щоб вижити, потрібно щось робити. Саме тому два роки тому з'явився "Crimean Tatars". Цей портал – це наш спосіб зберегти національну гідність та ідентичність. Сьогодні у нас близько 100 тисяч підписників, а для невеличкого кримськотатарського населення це багато", - розповіла на нагородженні Ліля Буджурова.

За її словами, нагорода у національній премії – ще одне підтвердження, що ми, незважаючи на обставини, досі разом. У категорії "За сталий, якісний медійний проект" перемогу отримав Денис Бігус – керівник антикорупційного медіа Bihus.Info.

"Bihus.info - це робота великої команди, - наголосив Денис Бігус, - а мені щастить отримати нагороду особисто. Ніхто з тих, хто працює в невеличких медійних проектах, не може назвати себе сталим проектом. Адже для того, щоб вижити потрібно дуже багато і дуже якісно працювати. І я щасливий, що нашій команді це вдається".
Усі переможці отримали дипломи премії та грошові сертифікати на 50 тисяч гривень. "Ми переживаємо непрості часи в нашій державі: це і зовнішня агресія, і непроста політична ситуація, але журналісти мають завжди залишатися неупередженими, професійними і доносити об'єктивну точку зору. І ми хочемо підтримувати таких людей", - зазначив голова ВБФ "Мрії збуваються" Віталій Ломакович.

Премія "Високі стандарти журналістики" проводиться вдруге. Організатор – Всеукраїнський благодійний фонд "Мрії збуваються".

У експертній групі премії "Високі стандарти журналістики-2018": засновник Школи журналістики Українського католицького університету Ігор Балинський, український журналіст, співзасновник і координатор ГО "Стоп корупції" Роман Бочкала, очільник Центру міжконфесійного та міжрелігійного діалогу "Лібертас", доктор богословських наук Тарас Дзюбанський, медіаекспертка, викладачка Могилянської школи журналістики (НаУКМА) Діана Дуцик, журналіст та ведучий телеканалу ICTV Павло Казарін, український журналіст, публіцист, історик Вахтанг Кіпіані, публіцист, викладач Школи журналістики УКУ Юрій Опока, керівник суспільно-політичної редакції Liga.net Петро Шуклінов.

14 грудня 2017 року у Львівському будинку вчених оголосили трійку фіналістів премії "Високі стандарти журналістики-2017". Це перший не державний конкурс із відзначення професійних журналістів у Львові. Мета премії – підтримувати та розвивати якісну, професійну, незаангажовану журналістику в Україні. Петро Шуклінов здобув третє місце, Олексій Шалайський – друге, Павло Казарін – перше.

Зараз ви читаєте новину «Найкращі журналісти України отримали у Львові престижні премії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 2323
Голосування Який український клуб досягне більших успіхів у Лізі Європи 2018/19?
  • 1) "Шахтар"
  • 2) "Динамо"
  • 3) обидві команди "вилетять" одночасно
Переглянути
Погода