У полтавському парку "Перемога" в кінці травня змінилося керівництво. Новим директором стала підприємиця Катерина Бабіч.
Що змінилося за чотири місяці перевіряла журналіст Gazeta.ua.
Парк "Перемога" комунальний, належить місту. Роками він не оновлювався, лише закривали те, що ставало аварійним. Так, парк втратив фонтан, Співоче поле, ряд атракціонів. Продовжує втрачати старезні лавки, без належного догляду розвалюються і тріскаються сходи.
З червня ситуація у парку почала змінюватися на краще. До Дня захисту дітей, який святкують 1 червня, відремонтували літню сцену.
Окрім цього, доріжки у парку розфарбували, створили ігрові зони. Виділили гамакову поляну для вільного відпочинку гостей парку, встановили дерев'яні ярмаркові будиночки і створили дитячий пізнавальний проект "Зелена школа". Окрім цього, прибрали зламані атракціони, встановили новий дитячий майданчик. Облаштували "канатне містечко", а на оглядовому майданчику з'явилися дві лавки — старі і потріскані. На одній із них відсутнє бильце.
Восени кілька зон вже не працюють. Так, немає зони гамаків та пуфів, атракціони стоять. В будні дні є порожніми й дерев'яні будиночки — зараз їх утеплюють, аби парк зміг працювати в холоднішу погоду. 1 жовтня міськрада вирішила зробити парк всесезонним.
Окремої уваги заслуговує Співоче поле.
Його добре видно із оглядового майданчику, проте зараз Співоче поле стало у прямому сенсі полем зі сценою. Лавки демонтували, лишили лише сходи, якими раніше піднімалися глядачі. Сама сцена облуплена і пошарпана. На підлозі всюди лежать зруйнована цегла, каміння, штукатурка. Вхід всередину будівлі закритий. По інший бік сцени така ж руйнація. До всього, асфальт на тій території вкритий побитими пляшками з-під алкогольних напоїв.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В єдиному місті України з'явився італійський вид транспорту
Науковці зможуть безперешкодно працювати у фондах Національного музею історії України.
×
Коментарі