четвер, 16 грудня 2021 09:47

Вентиляція в натяжній стелі

Існує багато питань щодо вентиляції в поєднанні з натяжною стелею. Найпопулярніші з них: Чи можливо прокласти вентканал за натяжною стелею? Чи можна зробити вентиляційний отвір в натяжній стелі? Як встановити примусовий вентилятор в натяжну стелю? Давайте розглянемо все детально.

Вентканал за натяжною стелею -ТАК!

Це дуже просто реалізувати, навіть легше ніж з гіпсокартоном. Адже натяжна стеля кріпиться до стіни по периметру приміщення. За полотном залишається вільний простір від 4 до 10 сантиметрів, хоча можна зробити й більше. Вздовж бетонної стелі ви можете розмістити будь-які комунікації, вентканали, труби та інше. Головне щоб висота цих комунікацій була на 1-2 см менша ніж опуск натяжної стелі.

 

Існує ще декілька правил прокладання вентканалів за натяжною стелею:

1. Вентканал має бути щільно заізольований, щоб потім в процесі експлуатації за натяжною стелею не гуляло повітря.

2. Форма й розмір вентканалу має бути правильно обраним. Він повинен справлятися з навантаженнями та при цьому мінімально опускати рівень стелі.

3. На вентканалі не має бути якихось гострих виступаючих деталей, щоб не пошкодити стелю.

 

Вентиляційна решітка в натяжній стелі - ТАК!

Ми регулярно робимо вентрешітки в натяжних стелях. Для цього на плівку клеїмо спеціальне термостійке кільце потрібного діаметру. Потім в ньому розрізаємо плівку й вставляємо решітку.

 

Вентилятор в натяжній стелі - ТАК!

Зазвичай вентканали в будинках ідуть вертикально й вентиляційні отвори з решітками роблять на стінах. Іноді потрібно вивести вентиляцію в іншому місці, тоді за натяжною стелею прокладається вентканал й опускається із стелі. В такому випадку натяжна стеля має опуститися нижче, щоб приховати вентканал й згин труби - десь 8 см. Вентилятор звичайно кріпиться не до полотна, а до труби, яка йде за стелею. Так само, як і для вентрешітки, на полотно клеїться кільце й потім встановлюється через отвір вентилятор, що закривається решіткою.

Пожежні датчики з натяжною стелею

Це теж актуальне питання - що робити з пожежними датчиками в натяжній стелі. В нових домах від забудовника на бетонній стелі десь при вході завжди встановлені червоні пожежні датчики. Як їх правильно обійти натяжною стелею?

Варіант перший: Залишити датчики за полотном, а після встановлення стелі під датчиками зробити вентиляційні решітки, які будуть давати можливість доступу диму до датчиків.

Другий варіант: Викликати спеціалістів, зняти датчики, встановити стелю, зробити закладні для датчиків й потім знову викликати спеціалістів щоб підключили їх.

Просто так зняти ці датчики неможливо, тому що вони одразу спрацюють. Тому це буває затяжний процес й іноді людий йдуть по першому шляху. Але другий варіант - більш ефективний й правильний.

Більше корисної інформації ви можете дізнатися на сайті mirpotolkov.com.ua.

Зараз ви читаєте новину «Вентиляція в натяжній стелі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути