Починати пошук роботи за кордоном необхідно заздалегідь, коли ще не зібрана валізу і не придбано квитки. Вакансії можна переглядати одночасно з вивченням іноземних мов, підготовкою візи і тимчасовим працевлаштуванням в рідній країні (щоб зібрати заощадження на перший час). Для новачків процес може затягнутися на тижні або місяці, але важливо запам'ятати найважливіше – тільки при офіційному оформленні мігрант повністю захищений законодавчо.
Ознайомимося з кращими сайтами для пошуку роботи за кордоном у 2021 році.
ТОП-5 сайтів для працевлаштування за кордоном
1. Layboard.com
Сервіс популярний серед шукачів з країн СНД. Включає вакансії як від прямих роботодавців, так і посередників. Портал зручний у використанні навіть для недосвідчених користувачів. На головній сторінці шукачі можуть відразу здійснити пошук вакансії за фахом або країні працевлаштування.
Щоб заощадити час, пропозиції можна відфільтрувати за: вимогами до наявності досвіду роботи, надання житла, досвіду роботи, виду зайнятості і т. д.
Також на порталі регулярно публікується інформація про особливості пошуку роботи за кордоном і поради щодо безпечного працевлаштування.
2. Indeed
Шукачі з РФ, України також часто здійснюють пошук вакансій на цьому сайті по пошуку роботи за кордоном. На порталі можна ознайомитись з відгуками про роботодавців, особливості проходження співбесід, пропонованої оплатою праці.
3. Glassdoor
Портал дає можливість знайти роботу переважно в Центральній Європі і Америці. Перевага – тут також представлені реальні фотографії компанії, інформація про річній виручці в рік і середньостатистичної заробітної плати по вакансіях.
4. Mediabistro
Спеціально для HR-ів, маркетологів функціонує спеціалізований майданчик, призначений для великих медіакомпаній. За окрему вартість можливо отримати консультацію щодо поліпшення резюме (CV) і профілю в LinkedIn. Є пропозиції по віддаленій і частковій зайнятості.
5. Google for Jobs
Нова платформа для пошуку роботи і вакансій за кордоном, включає понад 4 тисячі пропозицій з усього світу від прямих роботодавців. Функціонує з залученням машинного навчання. Пошук можна виконувати за досвідом роботи, рівні пропонованої заробітної плати, посади і дати публікації пропозиції.
Ресурси для пошуку роботи в конкретних країнах
Для цілеспрямованого пошуку вакансій в конкретних країнах шукачі можуть скористатися ресурсами:
1. CareerBuilder – шанований ресурс серед охочих знайти роботу в США. Вакансії можна вибирати по штатах, регіонах і категоріях. Щомісяця сайт відвідує понад 20 млн. користувачів.
2. Reed – за допомогою цього ресурсу можна знайти роботу у Великобританії, переважно в сферах – IT, логістики та управлінні персоналом. Всі вакансії публікуються агентствами.
3. Jobs – для охочих переїхати в Німеччину важливо шукати роботу на перевірених ресурсах. Jobs пропонує понад 20 тисяч вакансій по всій країні як для досвідчених мігрантів, так і шукачів без досвіду роботи.
Коментарі