Ексклюзиви
понеділок, 03 квітня 2023 10:19

Як вигідніше здати метал на брухт: ціни та поради

Однією із корисних звичок українців може стати сортування та здавання відходів на перероблення. Йдеться не лише про папір, пластик, скло тощо. Здавати на перероблювання необхідно й металеві вироби.

  За кілограм брухту заплатять від 7 грн до понад 200 грн.
За кілограм брухту заплатять від 7 грн до понад 200 грн.

Згодом вони стануть чи не основним джерелом сировини для виготовлення нових речей. За статистикою, близько 50% всього металу використано повторно. Завдяки пунктам, де є прийом металобрухту Київ, можемо значно економити на видобуванні руди з природних джерел. Відповідно і готові металеві вироби коштуватимуть в рази дешевше, бо затрачені ресурси на їхнє виготовлення були меншими.

Для України брухт є ще й досить цінним товаром для експорту. Навіть під час війни продовжує постачати метал в країни Європи.

Не забуваємо про те, що, здаючи метал, ми можемо добре заробити й для себе. За кілограм брухту заплатять від 7 грн до понад 200 грн. Ціна залежить від виду металу. Які вони бувають та що можна здавати на брухт, розберімо детальніше.

ВИДИ БРУХТУ

Метал поділяють всього на два основні види: чорний та кольоровий. Перший є найдешевшим. Кілограм вартуватиме до 10 грн. Сюди відносять залізо, чавун, сталь та різні сплави на їх основі. Кольорові метали значно цінніші, бо мають кращі технічні характеристики, легше піддаються куванню. До кольорових металів відносять мідь, цинк, латунь, олово, бронзу, нікель, свинець тощо. Варто зауважити, що в чистому вигляді кольорові метали трапляться дуже рідко, зазвичай то сплави. Ціна на такий брухт коливається від 20 грн до понад 200 грн за кілограм.

ЩО МОЖНА ЗДАВАТИ НА БРУХТ, А ЩО НІ

  На брухт здавати можна не все
На брухт здавати можна не все

Пункти приймання металу ретельно перевірять "товар", який їм принесли. Компаніям, які краще заплатять та дбають про свою репутацію, здати можна далеко не все. Точно приймуть різні деталі від автотранспорту, інструменти, кухонне приладдя, речі побуду, радіатори, рештки металевих конструкцій, батареї, труби, радіодеталі, кабелі. Зважайте, що ціна залежатиме від якості брухту, якщо буде дуже брудним та з корозією, то заплатять менше. Кольорові метали, які будуть покриті фарбою або пластиком, можуть взагалі не взяти.

Серед видів брухту є й такий, за здавання якого можна понести кримінальну відповідальність. Йдеться про комунальну власність, наприклад, каналізаційні люки, а також боєприпаси, зброю, металеві огорожі, комплектуючі ліній електропередач, телефонного зв'язку та навіть хрести з могил.

КУДИ НЕСТИ БРУХТ

Обираючи компанію, де можна здати металобрухт Київ, перш за все звертаємо увагу на вартість, яку вони готові платити. Найкращі ціни пропонує Металолом.kiev.ua. Крім металу, їм можна здати акумулятори, макулатуру, пластик та стрейч-плівку. Якщо ж брухту назбирали багато або хочете здати стару ванну, то компанія пришле до вас спецтехніку та працівників. За роботу вантажників гроші не братимуть. Додатково можна замовити послугу демонтажу.

Більш детальну інформацію про ціни та умови здавання вторсировини дізнавайтеся на сайті компанії або за номером 095 890 76 60.

Зараз ви читаєте новину «Як вигідніше здати метал на брухт: ціни та поради». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути