Ексклюзиви
Пʼятниця, 26 листопада 2021 13:17

Який вид алкоголізму найнебезпечніший

В Україні 87% дорослих вживають алкоголь. Частина з них надто захоплюється міцними напоями і стає залежною. Тому щорічно від проблем з алкоголем гине більше 200 тис. людей.

Позбутися від алкогольної залежності дуже важко. На початковій стадії багато залежить від оточення. Воно може вберегти схильних до надмірного вживання алкоголю від подальших необдуманих кроків.

Коли ж близьким не вдається впоратись і витягнути людину із залежності, за справу мають взятися фахівці. Чим раніше звернутися до них, тим легшим буде процес одужання. Послугу лікування алкоголізму Київ надає клініка "MedicoМente". Медики розбираються, що стало причиною залежності - оточення, депресія, стрес чи спадковість. Визначають вид і стадії хвороби.

  У клініці "Medicoменте" допомагають позбутися алкогольної залежності
У клініці "Medicoменте" допомагають позбутися алкогольної залежності

Види алкоголізму:

• Пивний - регулярне споживання пива і слабоалкогольних напоїв в обсязі понад 1 літр в день.
• Хронічний – часте вживання спиртних напоїв. Постійне похмілля і необхідність "поправити" здоров'я ведуть до збільшення доз і міцності спожитого.
• Запійний – тривале, безперервне вживання великих порцій алкоголю. Можуть спричинити смерть.
• Жіночий – небезпечний через швидкий розвиток, складно лікується.
• Дитячий – завдає руйнівний вплив на організм, який розвивається.
• Таємний - регулярне вживання алкогольних напоїв, яке призводить до важких наслідків. Вимагає допомоги наркологів, психотерапевтів та реабілітації в умовах стаціонару.

У клініці "MedicoМente" лікують алкоголізм завдяки комплексній терапії. Починають з безоплатної первинної консультації психотерапевта, яку проводять з пацієнтом, а при потребі – і з його родичами.

Наступний етап - комплексне обстеження організму. Пацієнт здає аналізи і тести. Проходить дослідження УЗД, ЕКГ, огляди у терапевта та інших фахівців. Вони перевіряють наявність супутніх захворювань. Тоді складають план лікування алкоголізму і реабілітації пацієнта.

Важливим заходом є детоксикація. Проводять її методами, які найкраще підходять хворому. Основне лікування включає інфузійну і фармакологічну терапії, аверсивну терапію, психотерапію, ібогаін терапію та імплант.

  У клініці "Medicoменте" допомагають позбутися алкогольної залежності
У клініці "Medicoменте" допомагають позбутися алкогольної залежності

Живуть пацієнти у 1, 2 і 3-місних просторих палатах готельного типу. Харчуються згідно меню, яке складають за побажаннями хворих та рекомендаціями лікарів. Клініка охороняється і має цілодобове спостереження. У розпорядженні пацієнтів тренажерний зал. Надаються послуги масажиста і косметолога, проводяться омолоджуючи процедури. Є зал для відпочинку і спілкування, кабельне телебачення, Wi-Fi.

Після подолання залежності, клініка "MedicoМente" проводить підтримуючу терапію протягом року - консультації та спостереження.

Детальніше про лікування алкоголізму можна дізнатися за номером телефону клініки "MedicoМente" у Києві (095) 550-85-25.

ТОВ "МЕДІКОМЕНТЕ". Ліцензія на медичну практику наказ МОЗ України від 04.04.2019 р. № 726 "Про ліцензування медичної практики", видана Міністерством охорони здоров'я України.

 
Зараз ви читаєте новину «Який вид алкоголізму найнебезпечніший». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі