Неділя, 06 грудня 2015 01:45

Звітність про діяльність українського уряду за рік здивує - Іванчук

Звітність про діяльність українського уряду за рік здивує - Іванчук
Фото: nagg.in.ua

Ознайомившись з узагальненим документом про діяльність уряду за рік, більшість критиків будуть здивовані результатами.

"Дуже багато зроблено за цей час. Простий приклад: МВФ, який є основним донором нашої країни, і Світовий банк говорять про те, що вони здивовані, як за такий короткий термін зроблено стільки змін у законодавстві та на шляху проведення реформ", - сказав Іванчук в ефірі телеканалу "112 Україна".

За його словами, не варто зараз говорити про рейтинги політичних сил чи окремих політиків, а продовжувати роботу на шляху реформування країни.

За словами народного депутата, були зроблені суттєві кроки на шляху спрощення ведення бізнесу і створені умов для залучення інвестицій в Україну, що має поліпшити позиції держави в рейтингу Світового банку і зробить країну привабливою для інвестицій.

"У парламенті зараз знаходиться більше 20 законопроектів на розгляді, що стосуються виключно децентралізації. Необхідно зробити все, щоб Україна увійшла до ТОП-50 рейтингу Doing Business", - зазначив Іванчук.

Він також повідомив, що бізнесмени відчують результати дерегуляції вже наприкінці року, коли повністю буде скасована звітність і більшість ліцензій.

Зараз ви читаєте новину «Звітність про діяльність українського уряду за рік здивує - Іванчук». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6970
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути