четвер, 23 січня 2025 02:32

Зеленський назвав умову справедливого миру

Зеленський назвав умову справедливого миру
Зеленський пояснив. що означатиме справедливий мир. Фото: Facebook

Президент України Володимир Зеленський назвав умову, яку вважає справедливою для початку переговорів з Росією. Зокрема, це повернення армії РФ до лінії повномасштабного вторгнення.

Зазначив, що переговори можуть бути справедливими і несправедливими. Питання а тому, з ким в цей час буде Україна, передає Bloomberg.

"Якщо вона буде не сама, то Україна буде робити все, щоб переговори були справедливим. А справедливі - це гарантії, що ворог повернеться, як мінімум, до лінії повномасштабного вторгнення. Це було б справедлива можливість почати діалог. Але може бути по-різному, в житті так буває", - сказав президент.

Пояснив, що все залежить від того, як Україна та інші дивляться на справедливість - однаково чи по-різному. Зокрема, це залежить він нової адміністрації США, від ЄС, від їхньої самостійності, і в тому числі від Глобального Півдня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Це не може бути без США": Зеленський назвав рішення для ефективності миротворці в Україні

"Питання в тому, чи Україна буде як колись в нормандському форматі одна - і всі інші, або Україна буде з союзниками і цього разу Україна буде одна. Ось що таке справедливі переговори", - додав Зеленський.

Швидке завершення війни в Україні не є вигідним для Києва. Водночас припинення бойових дій цілком ймовірне. Колишній генсек НАТО Єнс Столтенберг Сказав про це під час панельної дискусії "Мирна формула для України" у Давосі, повідомляє Gazeta.ua

Зараз ви читаєте новину «Зеленський назвав умову справедливого миру». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

04.05.2012 12:57:41Сергій91.124.67.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Ну тепер чекаємо незабаром різке підвищення ціни на світло. Адже до чого прикладають руки наші олігархи, одоразу стає збиткове та нерентабельне.

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути