Ексклюзиви
вівторок, 24 жовтня 2006 19:08

Затулін оскаржив у суді заборону на в"їзд в Україну

Депутат Державної Думи Ради федерації Росії Костянтин Затулін оскаржив сьогодні в Апеляційному суді Києва рішення Шевченківського районного суду про заборону його в"їзду в Україну, повідомив адвокат Затуліна Андрій Федур.

У своїй скарзі Затулін просить відмінити рішення Шевченківського райсуду про визнання законним ухвалу Служби безпеки України про заборону Затуліну в"їжджати до України, а також визнати рішення суду невідповідним процесуальним нормам українського законодавства.

Як повідомлялося, на початку жовтня Шевченківський райсуд Києва залишив в силі заборону СБУ на в"їзд Затуліна до України.

Позивач просив суд визнати незаконним і відмінити ухвалу про заборону в"їзду до України, а також зобов"язати СБУ опублікувати рішення суду в засобах масової інформації.

Нагадаємо, що Україна 3 червня заборонила в"їзд Затуліну, повідомляє Кореспондент.

Зараз ви читаєте новину «Затулін оскаржив у суді заборону на в"їзд в Україну». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути