Протягом травня на сайті президента з'явилися 508 електронних петицій.
Gazeta.ua пропонує читачам найцікавіші.
Щоб документ потрапив на стіл президенту, потрібно назбирати 25 тис. підписів протягом трьох місяців.
Відкликати депутатів виборцями у разі порушення або невиконання передвиборчих зобов'язань.
"Партії і блоки виключають зі своїх рядів своїх зрадників, але ті продовжують сидіти у парламенті, одержують депутатські зарплати, працюють тільки на свою користь, а не на користь громадян", - пише автор.
Надати Дніпру статус міста-героя України.
"Із цього міста пішли перші добровольці захищати свою Батьківщину, в це місто доставили перших ранених. Сьогодні воно - фортеця на межі війни та життя", - йдеться в тексті.
Інтернет 5G в Україні.
"Прохання прискорити розробки і введення інтернет зв'язку 5G", - пише автор.
Прирівняти корупцію до найважчих злочинів - гірше мародерства.
"З метою ефективної боротьби з найбільшим та найганебнішим злом української держави - корупцією", - пояснюють у петиції.
Закрити генеральне консульство РФ в Одесі.
"Уже довгий час службовці генконсульства РФ підтримують та фінансують підривну діяльність проти Україні у всьому південному регіоні (Одеська, Миколаївська та Херсонська області). Вимагаємо негайного закриття консульства в Одесі як такого, чия діяльність несумісна зі статусом дипломатичної служби", - йдеться в тексті.
Заборона алкоголю. Або ввести важчі покарання за вчинення злочину в стані алкогольного стану, пишуть у петиції.
З наступного 9 травня 2018 року припинити ходу "Бессмертный полк", бо це розпалює ворожнечу в Україні.
"Прошу вас як гаранта Конституції, припинити на рівні держави проведення таких маршів в Україні, як "Безсмертний полк". Вони ініційовані з Росії, працюють для ворожих ЗМІ", - вказує автор.
Іншою петицією пропонують ввести кримінальну відповідальність за організацію подібних акцій.
"Акція стає в Україні заходом антиукраїнського змісту", - йдеться в тексті.
Одна з таких петицій вже назбирала 3738 голосів.
Перевіряти на детекторі брехні раз на рік держслужбовців.
"Перевіряти всіх держ службовців (лікарів, поліцію, суддів, прокурорів, депутатів) на детекторі брехні кожні 1-2 роки на рахунок неправомірних дій чи взяття хабарів. Та звільняти із посад", - вважає автор.
Збільшення державної допомоги при народженні дитини.
"На сьогодні сумма державної допомоги при народженні дитини становить 41 тисячу 280 грн. Перша частина- найбільша, у розмірі 10 тисяч 320 гривень нараховується одразу після народження, залишок виплачують упродовж трьох років по 860 гривень на місяць.
Як виховувати, чим годувати і у що вдягати дитину весь цей час, маючи на руках лише 860 гривень?" - запитує авторка.
Ввести візовий режим з країною агресором - Російською Федерацією.
"Задіяти "прозорі офіси" у видачі документів громадянам, котрі мають родичів або нерухомість на території РФ за такою самою схемою, як і спеціальні пропуски для громадян України, що отримували на кордоні Польші, для спрощення перетину державного кордону.
Залучити до контролю проходження мотивованих людей на митниці, які пройшли АТО або службу в ЗСУ або цивільних організаціях, що стоять у черзі в центрах зайнятості та поліпшити проблему з безробіттям. Встановити гідну зарплатню на нових посадах та забезпечити контрольно-пропускні пункти відповідними камерами відео- і аудіофіксуванням", - радять у петиції.
Заборонити "Опозиційний блок" як політичну партію за прикладом заборони Компартії.
Автор називає поліструктуру "дітищем Партії регіонів( що була призвідником усіх кривавих подій в Україні) і яка продовжує створювати небезпечну ситуацію в країні своїми провокаційними діями".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЄС починає масштабну боротьбу з корупцією в Україні
Сервер петицій з'явився на сайті президента у серпні 2015 року. Першою петицією, яка досягла необхідної кількості голосів, була від Української асоціації власників зброї. У ній вимагали законодавчо затвердити право громадян на захист.
Коментарі