субота, 15 жовтня 2011 18:41

Яценюк: "Влада хоче загнати у тінь всі фінансові операції"

Яценюк: "Влада хоче загнати у тінь всі фінансові операції"

Зараз Україна знаходитися в першому циклі економічної кризи, а сьогоднішня влада не розуміє, що чекає країну найближчим часом.

Таку думку висловив лідер партії "Фронт змін" Арсеній Яценюк на прес-конференції в Дніпропетровську, пише ЛІГАБізнесІнформ.

"Я говорю про реальні проблеми, які пов'язані з економічним падінням в розвинених країнах світу. На сьогоднішній день для України неможливі великі дешеві кредити. Фактично зупинені переговори з МВФ. Також в країні практично знищений малий і середній бізнес, який перестав працювати і пішов у тінь", - заявив Яценюк.

"Саме для цього влада вирішила ввести процедуру обміну валюти з паспортами, тому що великі обсяги готівкових операцій знаходяться в тіні. Вони спочатку загнали весь бізнес у тінь, а потім заганяють туди всі фінансові операції. Світ перебуває на порозі серйозних економічних потрясінь", - додав він.

Яценюк вважає, що за розвиток України персональну відповідальність несе Віктор Янукович.

"Саме тому ми розпочали акцію "Україна проти Януковича". У нас з'явилося те, що нас об'єднує - це ненависть до влади. І влада робить все для того, щоб кількість людей, які її ненавидять, з кожним днем ??ставала все більше. Я звернувся до всіх колег з опозиції з проханням підтримати цю акцію", - сказав політик.

Зараз ви читаєте новину «Яценюк: "Влада хоче загнати у тінь всі фінансові операції"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

9

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

21.03.2012 13:36:26народ178.47.112.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Ваши деньги на лечение уходят на царскую жизнь ВЛАСТИ! А вы можете умирать,их ваша судьба не трогает они думают,что будут жить два века. У Бога все едины,власть ответит за тот беспредел который творит. П.Р. АУ-поделитесь с бедными людьми они тоже хотят жить будьте мелосердны умерте свой аппетит.

21.03.2012 19:16:21правдивий46.247.189.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Никто ни перед кем НЕОТВЕТИТ! Пока Вы будете каждый за себя тянуть у Вас 0 ШАНСОВ НА УСПЕХ!

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути