Керівник Офісу президента Андрій Єрмак каже, що працювати з офісу краще, ніж дистанційно. Він нагадав, що останній тиждень провів у "Феофанії" через підтверджений Covid-19.
"Йду на поправку і дуже сподіваюся скоро отримати свій негативний тест", - написав Єрмак у Фейсбук.
За його словами, самоізоляцію та медичний догляд при коронавірусі планував організувати вдома, але необхідний рівень захищеності зв'язку у житловому будинку забезпечити неможливо.
Він нагадав, що в лікарні була низка "надважливих дзвінків", зокрема радників лідерів країн – учасниць Нормандського формату.
"Думаю, через постійні дзвінки та відеоколи створював незручності для персоналу. За це мені самому незручно й хочеться перепросити. Безмежно вдячний вам за терпіння, дорогі лікарі", - зауважив Єрмак.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Переможу всі віруси і бактерії, які шкодять Україні багато років" - Зеленський записав відео
Він розповів, що перші дні почувався нормально, потім працювати стало набагато важче, піднялася температура, з'явився кашель, біль у горлі та грудях.
"Вихідні були важкими, трохи випав з роботи", - поділився керівник ОП. Зараз почувається набагато краще.
"Будь-якій людині, навіть із богатирським здоров'ям, не можна жартувати з коронавірусом. Закликаю всіх дотримуватися рекомендацій МОЗ – носити маски, користуватися антисептиком і бути максимально обережними, адже у вас хвороба може протікати безсимптомно. А от вашим близьким може загрожувати смертельна небезпека", - закликав Єрмак.
Він підкреслив, що лікарі радять при першому покращенні самопочуття не розслаблятися, хвороба доволі підступна і може дуже швидко розвинутись у вкрай небезпечну пневмонію.
9 листопада коронавірус виявили у президента Володимира Зеленського, а також у глави Офісу президента Андрія Єрмака.
Зеленський і Єрмак перебувають в ізольованих палатах лікарні "Феофанія".




















Коментарі