вівторок, 17 травня 2011 15:10

Вінницький ревізор розчавив насмерть трьох студентів

У ніч на 17 травня у Вінниці по вул. Зодчих автомобіль "Хундай Туксон" збив на смерть трьох молодих людей. Водій кривавого кросовера – ревізор однієї з державних структур.

20-річні студентки місцевих ВУЗів разом з 21-річним другом вийшли з бару "Барабас" близько опівночі. Стояли на тротуарі біля дороги. Зненацька на них налетів чорний позашляховик. Той на шаленій швидкості злетів з дороги, бампером розбив стіну закладу там, де стояла трійця. Всі постраждалі загинули на місці. Водія іномарки відкинуло на заднє сидіння.

"Рухаючись, за попередніми даними, на великій швидкості по вул. Зодчих в напрямку вул. Пирогова, на заокругленій ділянці дороги, водій автомобіля "Хундай Туксон", житель села Гибалівки Шаргородського району, з невідомих причин виїхав на пішохідний тротуар, що праворуч ходу руху автомобіля. Водій автомобіля отримав закриту черепно-мозкову травму, травматичний шок та доставлений до реанімаційного відділення", - повідомили в перс-центрі Державтоінспекції Вінниччини.

Лікарі зауважують, коли пацієнта доставили, він був без свідомості. Коли опритомнів, сказав правоохоронцям, що не він сидів за кермом, а його друг який втік. Міліціонери з'ясували, що винуватцем аварії є саме цей підозрюваний. Він перебуває під охороною правоохоронців у травматологічному відділенні.

У сільраді Гибалівки не вірять, що їх житель скоїв жахливу аварію.

"Виріс у хорошій родині. Був спокійний. Після школи переїхав у Вінницю. Там навчався в інституті", - зауважила працівниця сільради Гибалівки.

Правоохоронці просять очевидців події по вул. Зодчих допомогти із розслідуванням справи. Адже водій стверджує, що за кермом сидів не він, а його друг.


Зараз ви читаєте новину «Вінницький ревізор розчавив насмерть трьох студентів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

28

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

28.05.2011 02:43:20Ольга109.108.234.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Господи,какой ужас! Светлая память детям! Детям, потому что жить и жить бы.... Читаю и плачу! Это просто ужас! Бедные родители, бедняжечки! Какое горе! Я,конечно, православный человек, но иногда хочется кричать от несправедливости. И знаю ответ заранее, но все равно не могу смириться с тем, что в нашем мире такое происходит......Господи, упокой души усопших рабов Твоих Сергея, Насти и Татьяны!!! Царствие им небесное!!! Но с этим надо что то делать, должен быть закон, который остановит убийц на дороге!!!!
22.05.2011 16:06:21пропозиція93.74.122.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
створити громадський фонд збору коштів для найму кілерів для таких порушників, щоб якогось малиновського знайшли і застрелили на камеру а потім в інтернет, може інші б подумали, перш ніж ганяти по місту на таких швидкостях
18.05.2011 19:19:02р 94.248.102.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
проходив біля місця трагедії. біля вінків сидять молоді дівчатка і плачуть
18.05.2011 18:58:10Алина91.214.137.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Жаль его будущих потомков,такой грех будет отмаливаться до 7 колена. 3 невинно загубленные жизни. Ему нужно отсидеть и уйти в монастырь отмаливать грех.
18.05.2011 18:35:25р 94.248.102.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
с приводу суду -- дуже серйозна охорона та депутатський дах ...................................
18.05.2011 18:32:37р94.248.102.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
друга не було 100%. рядом стояли свідки таксі. зараз лежить в лікарні. ймовірний сценарій що переведуть на лікування до києва. а там його не дістануть. мати однієї з дівчат в прямому розумінні не може прийти до здорового глузду. сьогодні їх хоронили. кажуть що перед погребінням загиблих молодят повінчали.......... жах........ в якій країні ми живемо......................
18.05.2011 11:05:15coment178.95.98.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Про які подушки безпеки йде мова? Якщо він не пристібнув ремінь безпеки, то подушка не спрацює - це відомий факт і саме так вони всі працюють, та я далекий від думки що він пристібався, крім того - у нього черепномозгова травма, при подушці її б не було - це другий факт на користь її відсутності. При такому сильному ударі увесь салон відірваний від кузова, а тоді не диво що він опинився десь на задньому сидінні, отже - великий сумнів що там був якийсь друг, скоріше - уявна особа - це просто відчайдушний рефлекс людини за для власного порятунку. Казати що він був п'яний як чіп - нести нісинітниці, адже людина з розтрощеною головою і без свідомості, а чи є алкоголь в крові - скажуть лікарі. На мою думку цей нелюд взагалі був "під чимось" адже дозволити собі 190 в місті - це вже занадто. Шкода, дуже шкода хлопця і дівчат, і батьків їхніх також( та як би ми того не хотіли, його, як і всіх раніше, судитимуть по закоку, згідно з яким отримає від 7 до 12 років...
18.05.2011 09:50:19Ім'я91.124.18.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
18.05.2011 09:50:00(91.124.18.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
тут пожирнее будет!
18.05.2011 09:33:32observator109.227.98.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Тут разобраться надо. Если названа фамилия "друга"- проверить алиби проще простого. Как и выяснить все детали журикам. Был бы этитм "другом ревизора" просто Вася- ему б уже весь инет кости перемывал. А раз шифруют- похоже, "друг" за рулём-то и был. Только он из тех, кого не сажают. Да и трудно поверить, что водила от удара улетел без сознания на заднее сиденье- и при этом отделался сотрясением мозга. Если бы подушка безопасности не сработала- был бы трупом, судя по фотке, А раз сработала- никуда бы он не улетел, кабы за рулём был. А вот если сидел сзади и от удара звезданулся головой- всё похоже. А "друг", которого спасла "подушка", вылез и дал дёру.
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути