Середа, 29 жовтня 2008 16:48

Виділення МВФ кредиту підсилить довіру до України

Виділення кредиту Міжнародним валютним фондом підсилить довіру до України світових фінансових і ділових структур.

Про це журналістам заявила народний депутат від Партії регіонів, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань економічної політики Ірина Акімова.

Вона також вважає, що в результаті виділення цих коштів рейтинг України припинить знижуватися.

"Отримання кредитної лінії від МВФ, крім ресурсів як таких, для України дуже важливо, тому що це може бути позитивним сигналом того, що Україна стоїть на шляху поступового подолання фінансової нестабільності, це буде сигналом і міжнародним рейтинговим агентствам, які можуть якщо не підвищити відразу рейтинги України, то, принаймні, зупинити їх падіння, а значить, це буде сигналом і фінансовій, і діловій громадськості, що нам потрібно з погляду довіри Україні", - сказала Акимова.

Уряд, Нацбанк і МВФ узгодили на рівні експертів умови виділення Україні стабілізаційного кредиту stand-by на суму 16,5 млрд. дол. Програма фінансування повинна бути схвалена Радою директорів МВФ. Для винесення цього питання на засідання Ради директорів необхідне було ухвалення Верховною Радою антикризового закону, проект якого вже в цілому позитивно оцінений МВФ.

Сьогодні, 29 жовтня, ВР прийняла в першому читанні внесений Президентом України законопроект "Про першочергові заходи щодо запобігання негативним наслідкам фінансової кризи і про внесення змін до деяких законодавчих актів України". Відповідно до ухваленого рішення, до другого читання профільний комітет парламенту повинен врахувати пропозиції альтернативних законопроектів.

Також ухвалено рішення розглянути цей законопроект у другому читанні 30 жовтня, передає УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «Виділення МВФ кредиту підсилить довіру до України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 10021
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода