середа, 19 лютого 2025 21:04

Віцепрезидент США розкритикував Зеленського за публічні звинувачення на адресу Трампа

Віцепрезидент США розкритикував Зеленського за публічні звинувачення на адресу Трампа
Віцепрезидент США розкритикував Зеленського за публічні звинувачення на адресу Трампа ФОТО: eastnews.ua

Віцепрезидент США Джей Ді Венс висловив невдоволення коментарями українського президента Володимира Зеленського на адресу Дональда Трампа.

Тактика Зеленського, який намагається змінити позицію президента США через публічні звинувачення в державних ЗМІ, є неправильною та жахливою для відносин між країнами, сказав він в інтерв'ю Daily Mail.

Венс зазначив, що президент України отримав погані поради стосовно взаємодії з новою американською адміністрацією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трамп назвав Зеленського диктатором і звинуватив у втягуванні США у війну

"Ми, звісно, підтримуємо український народ і вражені мужністю українських солдатів, але вважаємо, що ця війна має швидко завершитися", - підкреслив віцепрезидент США.

Він також додав, що зовнішня політика Сполучених Штатів базується не на російській дезінформації, а на сильній позиції Трампа щодо геополітики, яка тримається вже довгий час.

Колишній президент США Дональд Трамп різко розкритикував президента України Володимира Зеленського, звинувативши його у втягуванні Сполучених Штатів у війну.

Трамп заявив, що Вашингтон витратив сотні мільярдів доларів на підтримку України, проте ця війна, на його думку, є невиграшною.

Зараз ви читаєте новину «Віцепрезидент США розкритикував Зеленського за публічні звинувачення на адресу Трампа». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути