Ексклюзиви
Вівторок, 23 липня 2019 11:54

Вибори за мажоритаркою: назвали перших 83 переможця

Вибори за мажоритаркою: назвали перших 83 переможця
Більшість мажоритарників у новому парламенті будуть від "Слуги народу". Фото: УНІАН

За попередніми результатами виборів до Верховної Ради, у 83 із 199-ми мажоритарних округах визначені переможці.

Переважна більшість майбутніх нардепів - представники партії "Слуга народу". Виграють у 57-ми округах.

Із 83 переможців 22 кандидати - самовисуванці, 4 представники "Опозиційного блоку" та по одному кандидату від "Голосу", "Опозиційної платформи - За життя", "Свободи" та партії "Єдиний Центр", решта кандидатів - від СН, пише "РБК-Україна"

Наразі лише у Донецькій, Закарпатській і Хмельницькій областях немає кандидатів-переможців від СН. Підрахунок голосів продовжується.

Переможці у округах:

Київ

212 округ - Максим Перебийніс ("Слуга народу")

213 округ - Артем Дубнов ("Слуга народу")

215 округ - Богдан Яременко ("Слуга народу")

216 округ - Леся Забуранна ("Слуга народу")

217 округ - Мар'яна Безугла ("Слуга народу")

218 округ - Дмитро Гурін ("Слуга народу")

219 округ - Микола Тищенко ("Слуга народу")

221 округ - Анна Пуртова ("Слуга народу")

222 округ - Роман Грищук ("Слуга народу")

Вінницька область

14 округ - Ірина Борзова ("Слуга народу")

16 округ - Геннадій Вацак (самовисування)

Волинська область

20 округ - Вячеслав Рублов ("Слуга народу")

22 округ - Ігор Палиця (самовисування)

Дніпропетровська область

26 округ - Кирило Нестеренко ("Слуга народу")

28 округ - Юрій Мисягін ("Слуга народу")

30 округ - Ганна Лычман ("Слуга народу")

31 округ - Володимир Захарченко ("Слуга народу")

36 округ - Роман Каптелов ("Слуга народу")

37 округ - Дмитро Шпенов (самовисування)

38 округ - Владислав Бородін ("Слуга народу")

Донецька область

45 округ - Муса Магомедов ("Опозиційний блок")

46 округ - Федір Христенко ("Опозиційна платформа - За життя")

48 округ - Максим Єфімов (самовисування)

51 округ - Олександр Ковальов (самовисування)

57 округ - Вадим Новинський ("Опозиційний блок")

58 округ - Сергій Магера ("Опозиційний блок")

60 округ - Дмитро Лубінець (самовисування)

Житомирська область

62 округ - Ігор Герасименко ("Слуга народу")

63 округ - Богдан Кицак ("Слуга народу")

Закарпатьска область

68 округ - Роберт Горват (самовисування)

69 округ - Віктор Балога (партія Єдиний Центр)

71 округ - Валерій Лунченко (самовисування)

72 округ - Василь Петьовка (самовисування)

Запорізька область

74 округ - Геннадій Касай ("Слуга народу")

75 округ - Роман Соха ("Слуга народу")

76 округ - Євгеній Шевченко ("Слуга народу")

77 округ - Сергій Штепа ("Слуга народу")

79 округ - Юлія Яцик ("Слуга народу")

80 округ - Сергій Мінько (самовисування)

Івано-Франківська область

83 округ - Оксана Савчук ("Свобода")

85 округ - Едуард Прощук ("Слуга народу")

88 округ - Андрій Іванчук (самовисування)

Київська область

91 округ - Олег Дунда ("Слуга народу")

Кіровоградська область

99 округ - Олександр Дануца ("Слуга народу")

103 округ - Олег Варонько ("Слуга народу")

Луганська область

106 округ - Олексій Кузнєцов ("Слуга народу")

112 округ - Сергій Вельможний (самовисування)

Львівська область

117 округ - Ярослав Рущишин ("Голос")

120 округ - Ярослав Дубневич (самовисування)

124 округ - Юрій Камельчук ("Слуга народу")

Миколаївська область

131 округ - Артем Чорноморов ("Слуга народу")

Одеська область

134 округ - Олег Колєв ("Слуга народу")

136 округ - Олександр Горенюк ("Слуга народу")

140 округ - Сергій Колебошин ("Слуга народу")

143 округ - Анатолій Урбанський (самовисування)

Полтавська область

146 округ - Юрій Шаповалов (самовисування)

147 округ - Олег Кулініч (самовисування)

149 округ - Костянтин Касай ("Слуга народу")

151 округ - Максим Березін ("Слуга народу")

Рівненська область

152 округ - Олександр Ковальчук ("Слуга народу")

154 округ - Олександр Аліксійчук ("Слуга народу")

155 округ - Віктор М'ялик (самовисування)

Сумська область

160 округ - Ігор Молоток (самовисування)

Тернопільська область

163 округ - Андрій Богданець ("Слуга народу")

164 округ - Ігор Василів ("Слуга народу")

165 округ - Іван Чайківський (самовисування)

167 округ - Володимир Гевко ("Слуга народу")

Харківська область

168 округ - Марія Мезенцева ("Слуга народу")

169 округ - Олександр Куницький ("Слуга народу")

170 округ - Андрій Одарченко ("Слуга народу")

172 округ - Юрій Здебський ("Слуга народу")

173 округ - Олександр Бакумов ("Слуга народу")

175 округ - Євген Пивоваров ("Слуга народу")

176 округ - Дмитро Шенцев ("Опозиційний блок")

177 округ - Дмитро Любота ("Слуга народу")

178 округ - Олександр Літвінов ("Слуга народу")

181 округ - Дмитро Микиша ("Слуга народу")

Хмельницька область

188 округ - Сергій Лабазюк (самовисування)

Черкаська область

194 округ - Любов Шпак ("Слуга народу")

198 округ - Сергій Рудик (самовисування)

199 округ - Сергій Нагорняк ("Слуга народу")

Чернівецька область

201 округ - Олена Лис ("Слуга народу")

202 округ - Максим Заремський ("Слуга народу")

203 округ - Георгій Мазурашу ("Слуга народу")

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Брат кума Путіна не проходить у Раду

ЦВК опрацювала 90,89% електронних протоколів окружних виборчих комісій у багатомандатних виборчих округах.

Партія "Слуга Народу" набирає 43,10%.

Зараз ви читаєте новину «Вибори за мажоритаркою: назвали перших 83 переможця». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 18458
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути