середа, 15 серпня 2018 17:10

В Україні, як і в Румунії, проблеми закладені в архітектурі влади - Ніколаєнко

В Україні, як і в Румунії, проблеми закладені в архітектурі влади - Ніколаєнко
Голова партії "Основа" Андрій Ніколаєнко вважає, що багато нинішніх протиріч в Україні можуть бути вирішені після переходу до парламентської форми правління. Фото: Точка доступу

Нинішній конфлікт у Румунії ускладнюється конституційними протиріччями в цій країні. Ситуація частково подібна до української. Про це заявив глава партії "Основа", дипломат Андрій Ніколаєнко в ефірі телеканалу ZIK.

"Питання корупції та рівня життя важливі для румунів, оскільки багато хто працює за кордоном. Це схоже на Україну. Мільйони українців, як і мільйони румунів, також змушені працювати за межами своєї країни. Людям необхідно думати про економічне виживання", - заявив Ніколаєнко.

Політик упевнений, що серед причин як української, так і румунської криз - недосконалість Конституцій країни і розподілу повноважень в рамках змішаної республіки.

"Якщо ми хочемо, щоб була нульова толерантність до корупції, потрібні ті конституційні формати, які в одних руках зосередять повноту прийняття рішень і відповідальність", - підкреслив він.

Ніколаєнко вважає, що багато нинішніх протиріч в Україні можуть бути вирішені після переходу до парламентської форми правління.

"Для України парламентська республіка з сильним прем'єр-міністром буде більш ефективною формою правління, ніж те, що є зараз", - резюмував глава "Основи".

Зараз ви читаєте новину «В Україні, як і в Румунії, проблеми закладені в архітектурі влади - Ніколаєнко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути