Президент Володимир Зеленський вперше записав аудіозвернення до фракції "Слуги народу".
Нардепи будуть раді, якщо графік дозволить президенту відвідати засідання фракції ввечері 2 листопада. Про це сказала заступниця голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук в ефірі "Україна 24".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Арахамія поїхав у КСУ розвідати про супертурборежим
"Однак таке звернення відбулося вперше. Це є цінним, бо кожен з народних депутатів міг його прослухати. Ці звернення були передані через заступника глави фракції безпосередньо депутатам. Близько 6 хвилин, і можна в спокійному режимі почути всі аргументи", - наголосила Кравчук.
Нардепка прокоментувала альтернативний варіант, який запропонував голова ВР Дмитро Разумков про відновлення норм антикорупційного законодавства без перезавантаження КСУ.
"Я би не розглядала рішення, які виключають прийняття законопроєкту президента. У таких ситуаціях завжди краще мати кілька варіантів виходу з кризи, ніж жодного. Потрібно зважити, які тексти будуть найшвидше проголосовані й отримають підтримку".
Законопроєкт, який пропонував спікер, "не вирішує всієї проблеми", вважає "слуга".
"Конституційний суд може повідміняти зараз купу інших законопроєктів, дуже важливих, які потрібні для євроінтеграції і загалом є складовою антикорупційної системи. Мова про Вищий антикорупційний суд й інші законопроєкти: про фонд гарантування вкладів, про землю - які формують певний цивілізаційний вибір країни".
Минулого тижня стало відомо, що Конституційний суд визнав неконституційною статтю, яка передбачає покарання за невірогідне декларування.
Через це президент Володимир Зеленський скликав засідання РНБО, йшлося про загрози національній безпеці.
Президент вніс до Верховної Ради законопроєкт, яким пропонує припинити повноваження суддів Конституційного суду.
Представник президента в КСУ Федір Веніславський заявив, що президентський законопроєкт забезпечить відновлення суспільної довіри та вирішить кризову ситуацію, до якої призвели дії КСУ.
2 листопада Зеленський надіслав аудіозвернення фракції "Слуга народу" у Верховній Раді.
Коментарі