понеділок, 30 квітня 2012 10:23

Спецтема: Бойкот України

У МЗС сподіваються, що заяви Меркель - газетна качка

У МЗС сподіваються, що заяви Меркель - газетна качка
Олег Волошин хоче вірити, що інформація про "політичний бойкот" Євро-2012 є неправдивою. Фото: radiosvoboda.org

У Міністерстві закордонних справ України сподіваються, що інформація німецьких ЗМІ про те, що нібито канцлер ФРН Ангела Меркель думає над "політичним бойкотом" Євро-2012 в Україні в зв'язку з ув'язненням екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, є неправдивою.

"Хотілося б вірити, що мова йде просто про газетну качку. Як і в ситуації з президентом ФРН, який спочатку не планував приїжджати на саміт Центральної Європи, а не скасував візит з політичних мотивів, як повідомили на минулому тижні деякі ЗМІ", - повідомив в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" директор департаменту інформаційної політики МЗС Олег Волошин.

"Не хотілося б думати, що державні діячі Німеччини здатні реанімувати методи часів "холодної війни" і спробувати зробити спорт заручником політики", - підкреслив він.

Також він нагадав, що ще кілька років тому, коли висловлювалися серйозні сумніви в здатності України встигнути підготуватися до проведення Євро-2012, в ЗМІ активно обговорювалося, що саме Німеччина хотіла б претендувати на чемпіонат, якби УЄФА прийняла рішення не проводити його в Україні.

"Звертає на себе увагу той факт, що які б розбіжності не виникали у німецьких політиків з урядами інших країн в нашому регіоні, ніхто з них навіть натяком не пропонує бойкотувати великі спортивні заходи, заплановані в цих державах на найближчі роки, - сказав Волошин.

Раніше німецькі ЗМІ повідомляли, що Канцлер Німеччини Ангела Меркель розмірковує над "політичним бойкотом" Євро-2012 в Україні, якщо до початку чемпіонату не буде звільнена Тимошенко.

Зараз ви читаєте новину «У МЗС сподіваються, що заяви Меркель - газетна качка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

16

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути