понеділок, 11 лютого 2013 10:31

В інтернеті з'явилися копії рішення ВАСУ щодо позбавлення депутатства двох нардепів

Вищий Адміністративний суд України своїм рішенням від 8 лютого 2013 року не тільки позбавив депутатських повноважень нардепів Олександра Домбровського і Павла Балогу, але і дав зрозуміти всім депутатам: так може бути з кожним, хто не згоден із політикою партії. Петра Порошенка і Віктора Балогу це торкнулося в першу чергу.

Про це йдеться в матеріалі сайту news24ua.

Рішення ВАСУ у справі "Балоги - Домборовского" - це міна уповільненої дії. І не стільки для опозиції, скільки для влади. Тільки сама влада цього поки, напевно, не розуміє. Згідно з Кодексом адміністративного судочинства, строк звернення до суду щодо дій ОВК про підсумки голосування та дій ЦВК про результати виборів у мажоритарному окрузі становить 5 днів. У цьому випадку цей термін був пропущений, так як пройшло 4 місяці з дня голосування.

Заступник голови ЦВК Андрій Магера акцентує увагу на абсурдності подібного судового рішення: "Після реєстрації депутатів і спливу терміну на судове оскарження обидва депутати принесли присягу у ВР і отримали повноваження народних депутатів України. Цей момент в юридичній площині є незворотнім".

Головним позивачем виступив у цій справі не представник сторони, яка програла на виборах, що було б логічно, а "правозахисник і депутат" Юрій Кармазін, який, формально, до жодного з зазначених округів не мав ніякого відношення.

Автор: Фото: news24ua.com
 

Автор: Фото: news24ua.com
 

Маючи таке рішення суду, ПР може зайнятися і поступовим формуванням у Верховній Раді конституційної більшості. При такому судовому розкладі заповітні 300 багнетів у парламенті вже не є чимось недосяжним. А парламентська більшість тим самим сигналізує всім депутатам-мажоритарникам, що вважають себе незалежними, що на самій-то справі вони такими не є.

У мажоритарників тепер вибір не багатий: або спокійно дрейфувати в бік провладної фракції, або намагатися налагоджувати конструктивні відносини з будь-якою з опозиційних партій. Дотримуватися видимості незалежності, схоже, у парламенті VII-го скликання не вийде ні в кого.

Одна з перших ластівок, що покидає парламент з волі суду - Олександр Домбровський - сьогодні гранично ясно висловив своє ставлення до факту, через соцмережу: "...ще раз офіційно заявляю, що я ніколи і нікому не давав жодних обіцянок вступати в будь-які фракції, ні в провладні, ані в опозиційні. Ні до виборів, ні під час виборів, ні після. Я обіцяв вінничанам бути незалежним депутатом і захищати їхні інтереси, а не інтереси партій і фракцій. І я виконав свою обіцянку. На жаль, об'єктивна позиція народного депутата сьогодні не влаштовує багатьох. І рішення ВАСУ від 8 лютого 2013 року є тому підтвердженням".

І як тут не процитувати Юрія Кармазіна, чия порада опозиціонерам у мережі Фейсбук точно охарактеризувала причину подачі позову: "За мене, як опозиціонера, ніхто не заступився (за винятком колег Уколова і Ляшко) при вакханалії з боку ЦВК. Коли знімали і не допускали до реєстрації кандидатів у депутати опозиційних політиків. А за цих осіб, тим більше, не бачу причин заступатися опозиції".

Зараз ви читаєте новину «В інтернеті з'явилися копії рішення ВАСУ щодо позбавлення депутатства двох нардепів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

12

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

16.10.2011 13:01:49 кондрат46.118.197.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Тимошенницю треба засадити рокiв на двадцять та й забути що ця гидота була.

16.10.2011 13:20:53Аленушка77.52.201.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
15.10.2011 19:13:17Кроликовод92.112.249.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Кролики - это не только ценный мех.....

15.10.2011 19:12:30Правда80.90.12.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Великий Гитлер мой кумир
и пусть спорит со мной весь мир
он своей стране служил
и уж за это он мне мил
он из кучки идиотов
лепил Великих Патриотов
страну свою он не "кидал"
как донецкий криминал
пусть и крах он потерпел
но пол Мира он имел
как бы Америка не помогла
"красной тряпке" была бы амба
войны второй нам не нужно
жить ведь надо дружно,
учесть надо Его ошибки
другим не строить душегубки
и делать выводи пора
скидывать нам нужно пи..ра
вместо всей этой быдлоты
в парламент дать путь Патриоту

15.10.2011 16:52:21Бонифаций178.94.201.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Не успели МЫ сбежать из "Советской каталажки " , как НАЦИК - СВИНОмиты уже тянут НАС в ЕВРО-Американский " АЛЬКАТРАС " :):)

15.10.2011 16:27:29ХХХХХХХХХХ86.143.180.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

.............заместитель председателя партии "Фронт Змин" Андрей Пышный.....
ОТКУДА ТЫ ТАКОЙ ВЗЯЛСЯ "СОПЛИВЕНЬКИЙ" ?? ВЧЕРА ТОЛЬКО ОТ СИСЬКИ ОТОРВАЛИ И УЖЕ - СПЕЦИАЛИСТ. ЧТО ВОРОВКА И С ТОБОЙ ПОДЕЛИЛАСЬ?? ИЛИ ТОЛЬКО С ТВОЕЙ, ЕСЛИ МОЖНО ТАК СКАЗАТЬ, ПАРТИЕЙ?? ЗАСУНЬ СВОЙ ЯЗЫК В ЖО...!!!!!!

15.10.2011 16:20:48Виктор24.90.210.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Вот и хорошо, если ЕС не будет с УКраиной няньчится. Путь Украины - в ТАМОЖЕННЫЙ СОЮЗ!

15.10.2011 16:32:0622195.66.137.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

нет нам с ними тоже не по пути.а можно просто жить и торговать со всеми? и не вступать в очередное дер...о.или обязательно нужно куда нибуть вступить?

15.10.2011 16:07:14Сосед141.105.128.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Самое ужасное, что молчит "гарант". Ему наверное сказать нечего. Если ты такой принципиальный то и в Европе нужно было сказать, что Юля будет сидеть, она это заслужила. Трусость никогда даже вора не украшала. Трусость вора превращала в урку.Так кто ты президент, вор в законе или просто урка?

15.10.2011 16:23:28Виктор24.90.210.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Сосед, не торопи ты гаранта. Он находится в очень непростом положении как со статусом русского языка, так и с наездами по поводу посадки Тимошенницы. Против гаранта идёт настоящая война.

15.10.2011 18:40:01VLAD77.210.10.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

garant dlya rozbazaryuvannya krainy tymy jto yogo postavyv

15.10.2011 16:36:0422195.66.137.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

и бьют то в основном продажные свои!да какие они свои,западные холуи!

15.10.2011 16:54:29Киевлянин213.238.8.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Петушня вы часом строем не ходите.Может действительно секс меньшинство своих не бросает

15.10.2011 16:06:27Zhjc195.242.179.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

по поводу еврейства якобы Тимошенко--антисимитизм нам подброшен Кремлем--разделяй и властвуй--это идеологическое оружие--но у Тимошенко возможно и есть в дедах капли еврейской крови--но поинтересуйтесь своей родословной--уверяю вас вы будите сильно удивлены--и если не из глухого села родом то в ваших генах и татаро монголы и вся рать народов живших в Украине а возможно и стране что после Петра Россией стала в том числе и потомков Хазаров -евреев--материнский этнос у украинцев славянский а у

15.10.2011 16:00:32тюлькам195.66.137.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

что кроме межегирья и сказать нечего?заело?

15.10.2011 16:48:58Киевлянин213.238.8.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Да нет почему же.Криворожсталь-Ахметов Пинчук Чечетов .Укртелеком-всё в семью Яныка.Свобода слова менты по понятиям и прочая лапша на уши до выбор.Ну и под конец обоср..ся со всеми во внешней политике.Это ещё уметь надо.Хотя нет он же професор-смог

15.10.2011 17:35:56тупым195.66.137.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

а почему ты не купишь? или больше чем на пиво нехватает и то у мамы клянчишь.

16.10.2011 09:55:27Фікус80.239.242.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

тупым 15.10.2011 17:35 Ти теж не гострий, бо не писав би тут за копійки.

15.10.2011 15:58:00Zhjc195.242.179.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

господа товарищи из русского мира--вы совесть имеете?--ну не нравится вам независимая Украина и вы все делаете чтобы ее в имперское стойло вернуть==это понятно -но называть корупционером человека без доказательств==это просто клевета людей аморальных--олигархи усилиями лакеев от пера и телеэкрана уже 16 лет пресуют Тимошенко обвиняя ее во всех смертных грехах--за ее переход в лагерь нацдемократов и ее солидаризм--но даже они не предьявляли обвинений в воровстве и корупции

15.10.2011 16:25:49Виктор24.90.210.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Zhjc, так суд же уже доказал! Прочитай внимательно приговор, открыв перед этим уголовный кодекс. Хотя тебе этого не нужно - другая у тебя цель, как и у всех галичан.

15.10.2011 16:05:15пришельцу195.66.137.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

вот и заключила газ договор,выгодный россии,а они перестали под нее копать,а теперь видят что ей гаплык и начали требовать деньги!а вина доказана и еще не раз будет доказана,в этом нет сомнений!

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути