Прокурор Євген Зінченко не може спрогнозувати, наскільки тривалим буде процес над екс-міністром внутрішніх справ Юрієм Луценко.
Як повідомляє відділ зв'язків зі ЗМІ Генеральної прокуратури, тривалість процесу залежить від того, чи з'являтимуться свідки і наскільки будуть зайняті захисники, які, за словами Зінченка, "на цьому тижні вже двічі зривали судові засідання".
Нагадаємо, Луценко вже більше трьохсот днів утримується під вартою в СІЗО. Сьогодні він в черговий раз просив забезпечити йому лікування в стаціонарі.
"Останні сім днів я засинаю тільки після прийняття знеболюючих", - зазначав він.
При цьому Луценко запропонував суду винести окрему ухвалу, яким зобов'язати призначити йому лікуючого лікаря і провести комплексне лікування.
"Це можна зробити без відриву від процесу. Я зацікавлений в тому, щоб засідання проводилися, але я зацікавлений і в тому, щоб дочекатися вироку живим", - підсумував Луценко.
Суд у відповідь тільки прийняв ухвалу, якою звернув увагу керівництва СІЗО на скарги Луценка на недостатнє лікування.






















Коментарі
2