Ексклюзиви
Понеділок, 21 липня 2008 20:18

Ющенко зупинив чинність ще двох постанов Тимошенко

Президент України Віктор Ющенко Указом N 643/2008 від 21 липня зупинив дію постанови Кабінету міністрів N558 від 18 червня 2008 року "Деякі питання державного управління у сфері міграційної політики" та одночасно звернувся до Конституційного Суду з поданням щодо визначення конституційності прийнятого урядом документу.

Текст відповідного Указу розміщений на офіційному сайті глави держави.

В Указі йдеться, що Кабінет міністрів України з метою оптимізації системи державного управління у сфері міграції поклав на Міністерство внутрішніх справ України виконання функцій спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади у справах міграції в межах, визначених законодавством про біженців, та з координації діяльності центральних органів виконавчої влади щодо забезпечення реалізації державної міграційної політики до законодавчого визначення протягом одного року питання, пов`язаного з утворенням відповідного центрального органу виконавчої влади.

Крім того, В.Ющенко вказує на те, що постановою Кабміну також перейменовано Державний департамент у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб у Державний департамент міграційної служби. Ще одним пунктом постанови до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України передано пункти тимчасового розміщення біженців; до складу Державного департаменту міграційної служби - органи міграційної служби в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, утворені відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 27 травня 2004 року N700.

"Постанову N558 видано Кабінетом міністрів України всупереч положенням Конституції України", - вважає Президент.


Також Віктор Ющенко Указом N 639/2008 від 21 липня 2008 року вдруге зупинив дію постанови Кабінету Міністрів України N394 від 17 квітня 2008 року, якою затверджено Порядок проведення у 2008 році земельних аукціонів та надано доручення окремим центральним органам виконавчої влади вчинити відповідні дії для забезпечення проведення таких аукціонів.

Текст відповідного Указу розміщений на офіційному сайті глави держави.

"Зазначену постанову видано Кабінетом Міністрів України всупереч Конституції України", - вважає Президент, повідомляє УНІАН

Зараз ви читаєте новину «Ющенко зупинив чинність ще двох постанов Тимошенко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20698
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода