Ексклюзиви
вівторок, 27 квітня 2010 10:00

Ющенко їде до Ради

Ющенко їде до Ради

Мітингувальники під стінами Верховної Ради очікують на приїзд екс-президента України Віктора Ющенка.

Про це повідомляє прес-служба "Нашої України" у вівторок вранці.

"Всі вулиці біля Верховної Ради заповнені людьми, які зібралися на мітинг проти ратифікації договору про подовження перебування ЧФ у Севастополі. Проте ділянка вулиці Грушевського перед Верховною Радою перекрита кордонами міліції і оточена наметами Партії регіонів", - казано в повідомленні.

"На цю ділянку міліція не пропускає нікого з опозиції - лише журналістів і представників Партії регіонів. Мітингувальники вимушені стояти по боках ділянки", - зазначає "Наша Україна", яка є одним із ініціаторів мітингу.

Серед протестувальників знаходиться екс-голова секретаріату президента Віра Ульянченко.

"Зараз очікується під"їзд Віктора Ющенка", - сказано в повідомленні.

Водночас, депутати від "Нашої України" запевняють, що "зроблять все, щоб не допустити ратифікації угоди (щодо ЧФ РФ) в залі Верховної Ради".

Зараз ви читаєте новину «Ющенко їде до Ради». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

24

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

27.04.2010 10:56:39ВЛАДИМИР195.138.69.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ехал бы лучше на пасеку своюю.Чтоб его там пчёлы закусали за то,как он нагадил Украине за 5 лет своего сиденья в президентском кресле!
27.04.2010 10:54:42РПК92.113.234.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
О боже это зачем еще в раду едет, наверное забыл памятник Бандере
27.04.2010 10:54:36Петро194.50.169.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Гнать Ющенко на Гаверлу и пусть оттуда не слазит. Он себе и своей ораве сытую жизнь обеспечил, с голоду не помрет, хоть и не работает. Пять лет прозябания, теперь опять почувствовал, что на фоне митингующих голозадых уродов можно попиарится. не понятно только логика сторонников опозиции. видимо опять за бабло мутят.
27.04.2010 10:48:30ЖИД95.132.99.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
10. КИЕВЛЯНКА (КИЕВ) 27.04.2010 10:27.........Що написано у Новому Завіті--"Не создай собі кумира!" У неї в руках чудова назва партії "Батьківщина"---що манія величі заграла ? БЮТ____ отже дивись під ноги,щоб не спіткнутись!!!!!!!! А з цього виплив--РЕЗУЛЬТАТ.......Піду до неї коли поверне назву--БЛОК "Батьківщина"!!!!!!!!!
27.04.2010 10:47:27українці 77.120.56.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ющу - сос-а-ть !
27.04.2010 10:44:06Українець94.178.165.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Можливо Ющенко і порядна людина, патріот, багато добрих справ зробив, але коли ми українці не змінимо ж.и.д.і.в.с.ь.к.у. еліту в Україні, покращення не буде, хто б не став президентом.
27.04.2010 10:41:44Алина194.50.169.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ющенко опять "у дел", патриот гребаный. А эти протестующие уроды никак не могут понять, что это сытому Ющенко опять хочется залезть на трон, а эти голодранцы голозадые опять остануться ни с чем!Чем им мешает флот?
27.04.2010 10:39:04Никола94.246.126.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Господи! Покарай бендeр! Пошли на их немизиду!
27.04.2010 10:36:24гость82.207.125.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Несанкционированный митинг, призывы к свержению правительства,дестабилизация жизнедеятельности столицы, нарушение общественного порядка, попытки создания второго майдана, не много ли? Может пора всё это конкретно присечь?
27.04.2010 10:35:22Владимир95.132.101.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти