Ексклюзиви
Четвер, 22 листопада 2007 12:54

Ющенко привітав українців з Днем Свободи

Президент України Віктор Ющенко привітав співвітчизників з Днем Свободи.

Як повідомили у прес-службі Президента, у вітанні йдеться: "Цим святом, започаткованим Помаранчевою революцією, відзначаємо зусилля всіх синів і доньок України, які впродовж нашої історії боролись і працювали задля незалежності народу, торжества справедливості та утвердження і додержання прав людини".

Водночас Ющенко відзначає, що значення цього дня виходить за рамки політики, його роль загальнонаціональна і значима для всіх і кожного, для минулого і майбутнього.

"День Свободи для України – це день праці. Упевнений, що вона неминуче принесе нам важливі досягнення", – наголосив Президент.

Ющенко констатує, що той факт, що в країні панує справжня воля для думки, позиції, вибору та ініціативи – незаперечний. "Найважливіше, що суспільство здобуло право на зміни, яке маємо сприймати не як дарунок, а як обов`язок діяти, змагатись і працювати для гідного життя", – вважає глава держави.

За його словами, українська демократія розвивається і знаходить вирішення своїх найскладніших проблем у мирний і цивілізований спосіб, а влада поступово вчиться бути відповідальною перед громадянами.

"Я твердо вірю в наш успіх. Україна не зійде зі шляху демократії, бо в її домі відбулося значно більше, ніж усі названі і незгадані перетворення, – тут зник страх, тут гідність здатна перемогти приниження, тут зростає наше покоління надії – покоління вже вільних людей", – сказано у привітанні.

Президент відзначає, що держава попереду має ще багато завдань, зокрема, "утвердити у владі чіткі, ефективні та консолідуючі правила, завдяки яким в країні постане належний порядок". У вимірі суспільному, на думку Ющенка, потрібно підтримати громадську активність і самоорганізацію для поширення цінностей демократії, єдності і порозуміння.

День Свободи відзначається щороку 22 листопада згідно з указом Президента N1619/2005 від 19 листопада 2005 року.

Зараз ви читаєте новину «Ющенко привітав українців з Днем Свободи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 29091
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода