Середа, 06 лютого 2008 08:06

Ющенко: Ми віддані друзі і допоможемо Росії вступити до СОТ

Президент Віктор Ющенко підкреслив, що у разі запрошення Україна залюбки приєднається до робочої групи зі вступу Росії до Світової організації торгівлі.

Про це Ющенко сказав на прес-конференції після церемонії підписання протоколу про вступ України до СОТ.

"Я пану генеральному директору говорив про те, що, можливо, Україна є однією з країн, які б хотіли бачити наші торговельні відносини з Росією максимально лібералізованими, конкурентними, партнерськими, прозорими і ясними. Відносини, які б мали далеку перспективу", - сказав президент.

Він наголосив, що Україна залишається відкритим партнером Росії і не буде ставити жодних перепон у проведенні переговорів щодо вступу Росії до СОТ.

"Ми відкриті, віддані друзі у цьому процесі. Ми будемо робити все необхідне для того, щоб Росія якомога швидше також приєдналась до цього клубу", - сказав Ющенко.

Він висловив переконання, що від вступу Росії до СОТ виграє і Україна, оскільки торговельні відносини між двома державами набудуть чіткого, прогнозованого характеру.

Президент України нагадав, що існуюче негативне сальдо між двома країнами буде значно зменшено після лібералізації торговельних відносин.

Він вважає, що це також дасть змогу прискорити вирішення існуючих досі між двома країнами питань "про вилучення і обмеження".

"Нас чекає ефективна, дружня, відверта робота в цьому напрямку з нашими колегами з Росії", - зазначив Ющенко.

Він підкреслив, що настав час спокійно вирішити всі проблемні питання, і вирішити успадковані проблемні питання в торговельній політиці, пише УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «Ющенко: Ми віддані друзі і допоможемо Росії вступити до СОТ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 15764
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода