Ексклюзиви
Понеділок, 01 грудня 2008 13:51

Ющенко думає, що НАТО зацікавлене в Україні не менше, ніж Україна в НАТО

Президент Віктор Ющенко вважає, що НАТО зацікавлене в Україні не менше, ніж Україна в НАТО.

Про це йдеться у його статті, опублікованій в британському виданні International Herald Tribune.

Ющенко нагадав, що цього тижня у Брюсселі відбудеться засідання міністрів закордонних справ країн-членів НАТО, на якому буде зроблено комплексну оцінку прогресу України у проведенні реформ. Серед іншого, йтиметься про план дій для України щодо набуття членства в НАТО.

"Говоритиму прямо - нас цікавить ПДЧ, і ми очікуємо на позитивний сигнал Альянсу. Ми вважаємо, що готові для поглиблення співпраці, переведення якої на якісно новий рівень, безумовно, буде взаємовигідним", - зазначив Президент України.

Ющенко заявив, що є чітке усвідомлення того, що успіх України на шляху до НАТО залежить від здійснення у державі ключових реформ. "Не відступаємо від цього курсу, хоч і долаємо не лише об`єктивні, а й суб`єктивні, штучні і деколи агресивні перепони", - додав він.

"На моє переконання, НАТО зацікавлене в Україні не менше, ніж Україна в НАТО", - сказав Президент України. За його словами, "дискусії, які точаться всередині організації, для нас зрозумілі: головне занепокоєння спричиняє негативна реакція Росії на євроатлантичні прагнення України". З цього приводу Ющенко зазначив, що Альянс завжди наголошував на політиці "відкритих дверей", повідомляє УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «Ющенко думає, що НАТО зацікавлене в Україні не менше, ніж Україна в НАТО». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 12972
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода