Середа, 18 червня 2008 09:03

Ющенко доручив Тимошенко зайнятися прибиранням сміття

Ющенко доручив Тимошенко зайнятися прибиранням сміття
Президент Віктор Ющенко доручив Кабінету Міністрів розробити комплексний підхід до утилізації сміття в Криму. Про це говориться в повідомленні прес-служби Президента.

Під час зустрічі з головою Верховної Ради Криму Анатолієм Гриценком і головою Ради міністрів Криму Віктором Плакидою Ющенко акцентував увагу на проблемі вивезення та утилізації сміття на південному узбережжі Криму поблизу Великої Ялти, де щорічно збирається понад 420 тисяч тонн відходів.

На думку Президента, невідкладність вирішення даної проблеми пов"язана з початком курортного сезону.

Ющенко доручив винести питання про комплексний підхід до проблеми утилізації сміття Великої Ялти та екологічних проблем Криму на розгляд Кабміну і вжити необхідні заходи.

Зокрема, уряд має передбачати фінансування утилізації сміття Криму в державному бюджеті на 2008 рік.

Президент зобов"язав Кабмін до 1 липня проінформувати його про вжиті заходи.

При цьому Ющенку запропонував заслуховувати звіти в процесі виконання доручень на запланованому засіданні Ради національної безпеки та оборони щодо ситуації в Криму.

Нагадаємо, Ющенко виступає за залучення інвестицій у розвиток Криму.

20 лютого Ющенко звернувся до Кабінету Міністрів із проханням забезпечити вирішення проблем соціально-економічного та гуманітарного розвитку Криму, повідомляє ІнтерМедіа консалтинг.

Зараз ви читаєте новину «Ющенко доручив Тимошенко зайнятися прибиранням сміття». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода