Ексклюзиви
Пʼятниця, 26 листопада 2010 08:42

Ющенко: Янукович має, як він писав на біг-бордах, "почути кожного"

Ющенко: Янукович має, як він писав на біг-бордах, "почути кожного"

Екс-Президент України Віктор Ющенко вважає, що нинішній глава держави Віктор Янукович має ветувати Податковий кодекс та ініціювати діалог бізнесу і влади щодо вдосконалення документу.

Він підкреслив, що до ухвалення таких державоутворюючих документів, як Податковий кодекс, у яких мова йде не лише про податки, а й стосується зарплат, пенсій, робочих місць, необхідно проводити широку дискусію у суспільстві.

Ющенко наголосив, що не можна намагатися вирішити економічні проблеми лише за рахунок однієї частини бізнесу, в даному випадку - малих та середніх підприємців.

"Люди - за діалог, вони розуміють необхідність прийняття Податкового кодексу", - сказав він.

Водночас, за словами Ющенка, сьогодні влада не розуміє того, що в умовах кризи саме малий та середній бізнес може сприяти створенню робочих місць та утриманню економічної активності.

"Покладати основне податкове навантаження на малий та середній бізнес - несвоєчасно і неправильно… Уряд не розуміє – голого не можна роздягнути, найкращий податок той, якого не існує", - сказав Ющенко.

На його переконання, підвищення у шість разів податку для малого та середнього бізнесу свідчить про нерозуміння владою пріоритетів національної економіки.

"Саме це образило людей і вивело їх на вулицю", - сказав Ющенко.

Разом із тим він наголосив на необхідності проведення реформ і ухвалення Податкового кодексу. "Жити в країні, де половина валового продукту "в тіні", - не гідно, це свідчить про нездорові фіскальні та економічні процеси… Це свідчить, що головний податок в Україні є корупційний податок, і кожен бізнесмен шукає "дах" і сплачує кошти не бюджету", - сказав він.

На думку Ющенка, влада разом із суспільством має у процесі діалогу визначити, яким має бути Податковий кодекс.

"Почути кожного так, як президент Янукович писав на кожному біг-борді", - сказав Ющенко.

Водночас, він висловив думку, що малому та середньому бізнесу вдасться відстояти свої інтереси, повідомляє УНІАН.

Нагадаємо, акції протесту відбуваються у багатьох містах України. Зокрема, на ринках Харкова у четвер оголошено страйк. З проханням не працювати 25 листопада до всім підприємцям і торговцям на ринках звернулася Харківська міська організація Спілки підприємців.

Найбільш масштабна акція проходить у Києві. На головній площі столиці збираються тисячі представників малого та середнього бізнесу з різних регіонів України. Люди стоять з плакатами, вимагаючи вимагали відставки Верховної Ради.

За деякими даними, підприємців з регіонів намагаються не пустити в Київ.

Зараз ви читаєте новину «Ющенко: Янукович має, як він писав на біг-бордах, "почути кожного"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

9

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 12754
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода