Четвер, 26 червня 2008 15:01

Уряд пропонує підняти ціну на газ для населення (тарифи)

Кабінет Міністрів України рекомендував Національній комісії регулювання електроенергетики переглянути тарифи обласних газопостачальних компаній на послуги з розподілу та транспортування і роздрібні ціни на газ для населення з 1 липня.

Про це сьогодні на засіданні комісії повідомив член НКРЕ Сергій Дунайло, пославшись на відповідну постанову, прийняту Кабміном 25 червня.

Він не уточнив рівні роздрібних цін на газ для населення, проте зазначив, що документ передбачає одночасний перегляд роздрібних цін з тарифами на транспортування облгазів.

Тим часом, згідно з проектом постанови уряду, копію якої має УНІАН і яку було винесено вчора під час засідання Кабміну "з голосу", НКРЕ рекомендовано переглянути роздрібні ціни на газ для населення з урахуванням таких рівнів граничних цін:

за умови, що рівень споживання не перевищує 2500 куб. м. на рік – 367 грн. за 1 тис. куб. м.

за умови, що рівень споживання не перевищує 6000 куб. м. на рік – 546 грн. за 1 тис. куб. м.

за умови, що рівень споживання не перевищує 12000 куб. м. на рік – 1112 грн. за 1 тис. куб. м.

за умови, що рівень споживання перевищує 12000 куб. м. на рік – 1329 грн. за 1 тис. куб. м.

Кабінет Міністрів постановою N346 від 9 квітня рекомендував НКРЕ здійснити з травня до грудня поточного року поетапне підвищення роздрібних цін на газ для населення в межах 3-5% щомісяця залежно від обсягів споживання.

Зокрема, Кабмін рекомендував НКРЕ передбачити щомісячні 3% підвищень роздрібної ціни для побутових споживачів з обсягом споживання до 12 тис. куб. м і 5% щомісячне підвищення для абонентів, які споживають понад 12 тис. куб. м.

Нагадаємо, що 17 квітня НКРЕ відклала затвердження нових роздрібних цін на газ для населення до 24 квітня. Проте на сьогодні НКРЕ так і не затвердила нові рівні цін на газ для населення.

Ціни на газ для населення не переглядали з кінця 2006 року, тоді як витрати газодобувних і газотранспортних підприємств суттєво зросли.

Зараз ви читаєте новину «Уряд пропонує підняти ціну на газ для населення (тарифи)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20939
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода