Середа, 01 грудня 2010 18:19

Уряд не змінюватиме спрощену систему оподаткування

Уряд не змінюватиме спрощену систему оподаткування

Уряд України домовився з протестуючими підприємцями про те, що спрощена система оподаткування залишиться такою ж, як до прийняття Податкового кодексу.

Таке положення закріплене в Меморандумі з узгодження спільних дій щодо Податкового кодексу, який підписала урядова робоча група і представники малого бізнесу, що працюють за спрощеною системою оподаткування, повідомляється на офіційному сайті українського уряду.

Міністр фінансів України Федір Ярошенко заявив, що результатом підписання Меморандуму є те, що уряд і протестуючі підприємці об'єдналися в "єдину команду".

"Я хочу подякувати (підприємцям) за активну та плідну співпрацю. Ми вже працюємо як єдина команда, і у нас є повне розуміння, що нам необхідно робити", - заявив Ярошенко після підписання Меморандуму.

За його словами, переговори були дуже непростими, але в результаті сторони знайшли розуміння і узгодили всі проблемні позиції. Він також додав, що найближчим часом всі спірні питання будуть врегульовані.

"Меморандум - це компромісна і конструктивна позиція, яка дозволяє знайти вірний шлях для того, щоб підприємці нормально працювали", - зазначив Ярошенко, підкресливши, що в Меморандумі узгоджені не тільки позиції стосовно Податкового кодексу, але й інші питання, що турбують сьогодні наших підприємців.

Інтерфакс-Україна

Зараз ви читаєте новину «Уряд не змінюватиме спрощену систему оподаткування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 14629
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода