Середа, 24 жовтня 2012 21:11

Українська нація ще не вийшла із постколоніальних міфів - Компаніченко

Українська нація ще не вийшла із постколоніальних міфів - Компаніченко
Тарас Компаніченко. Фото: www.lastfm.ru

Українська нація ще не вийшла із постколоніальних міфів, які підживлює "московська пята колона".

Про це на круглому столі у Києві сказав кобзар Тарас Компаніченко.

"Той чинник, який допомагає проводити політику, яку проводить Партія регіонів і промосковська п'ята колона в Україні — це ці шашелі, які гризуть старого дуба, які тут готують ґрунт для того, щоби нація, яка ще досі не вийшла з постколоніальних міфів, продовжувала бути в них, жити в них. І, перш за все, це медіа", - переконаний він.

Компаніченко наголосив, що важливо роль у формуванні свідомості українців грають російські артисти та пропагування російської культури.

"Ми бачимо, що певні сили оживлюють міфи, які побудовані на знищенні українства. У нас є сфери, які дуже міцно тримаються в частині постколоніальної міфологеми — це культурна експансія заїжджих гастролеров. Ці гастролери не лише вимивають звідси величезні кошти, сплачуючи мінімальні гроші. Це величезна страшна загроза, бо вони крім того, що тут проводять відмивання коштів, ще й проводять політику чужої держави", - обурився кобзар.

Так, за словами Компаніченка, мова іде, у першу чергу, про засилля російської музики на радіо, яке лунає у маршрутках, та велику кількість російських музикантів, які постійно виступають в Україні, тоді як українським діячам такої преференції не дають.

Зараз ви читаєте новину «Українська нація ще не вийшла із постколоніальних міфів - Компаніченко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

20

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6932
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути