Середа, 07 жовтня 2015 14:59

Україна офіційно визнала 20 лютого початком окупації Криму

Україна офіційно визнала 20 лютого початком окупації Криму

Президент України підписав Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо визначення дати початку тимчасової окупації".

Про це повідомляє сайт президента.

Законом встановлюється, що датою початку тимчасової окупації є 20 лютого 2014 року.

Законом вносяться зміни до Законів "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" та "Про створення вільної економічної зони "Крим" та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України" з метою уточнення дати початку тимчасової окупації, усунення колізій та розбіжностей з цього приводу та узгодження із нормами міжнародного права з метою захисту прав держави, громадян і юридичних осіб.

Також вносяться зміни, які передбачають незастосування фінансових та штрафних санкцій за порушення вимог сплати сум податків і зборів з першого числа місяця, наступного за місяцем, в якому розпочалася тимчасова окупація.

Зараз ви читаєте новину «Україна офіційно визнала 20 лютого початком окупації Криму». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6998
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути