Вівторок, 12 серпня 2008 08:23

Україна може повторити долю Грузії - Доній

Україна може повторити долю Грузії - Доній

Осетино-грузинський сценарій може бути реалізований в Україні, попереджає член фракції "НУ-НС" Олесь Доній.

"Для України надзвичайно важливо, щоб сусідні країни зберігали свою територіальну цілісність", - цитує слова депутата прес-служба "Народної самооборони".

"І прикро, що сепаратистські режими і на території Молдови, і на території Грузії знаходять підтримку серед деяких шовіністичних кіл у Криму, які ставлять під сумнів незалежність Грузії та Молдови і дозволяють підживлювати реваншистські настрої", - додав він.

Депутат зазначив, що в даному контексті надзвичайно важливо, щоб вітчизняні політики стали на підтримку територіальної цілісності України.

"Політикам слід усвідомити, що не можна дозволяти третім силам грати на внутрішніх протиріччях, коли це стосується національної безпеки України", – сказав Доній.

При цьому він не виключає, що осетино-грузинський сценарій може бути реалізований і в Україні.

Щоб цього не відбулося в майбутньому, на думку Донія, територію України мають залишити іноземні військові формування.

"Надзвичайно важливо, щоб у питанні Чорноморського флоту, що тимчасово базується на території України, були дотримані міждержавні домовленості, відповідно до яких ЧФ має до 2017 року залишити територію України", - попередив депутат.

"Бо, як показує досвід, перебування російських збройних формувань на території незалежних держав не тільки не сприяє їх цілісності, а навпаки – уможливлює процес зовнішнього втручання", – додав він.

Доній особливо наголосив на необхідності єдиної позиції українського політикуму в питанні виведення ЧФ із території України.

"Усі політики, незалежно від того, входять вони до провладної коаліції чи до опозиції, мають об"єднатися, коли йдеться про національну безпеку, територіальну цілісність України", - заявив депутат.

"На жаль, як бачимо на прикладі Грузії, сценарії із зовнішнім втручанням можливі, і вони мають передумови до повторення в Україні", – додав Доній, пише Українська правда.

Зараз ви читаєте новину «Україна може повторити долю Грузії - Доній». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20808
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода