З безвізовим режимом в'їзд українцям у країни ЄС дозволять не довше, ніж на 90 днів протягом півроку.
Про це йдеться у сюжеті Deutsche Welle у Twitter.
Водночас подорожувати до Шенгену без віз можуть лише власники біометричних паспортів - це головна умова. У цьому паспорті міститься інформація про відбитки пальців власника. Крім того, прикордонники можуть додатково вимагати певні документи, щоб перевірити мету подорожі - запрошення від родичів чи друзів, бронювання готелю якщо подорожуєте як турист, запрошення від ділових партнерів або організаторів конференцій, запрошення з університету або участь у семінарах.
Поки #Європарламент голосує за #безвіз для України, подивіться, як працюватимуть нові правила в'їзду! Ще відео тут https://t.co/PGFgWmejCl pic.twitter.com/b57V0yqQ7a
— DW (українською) (@dw_ukrainian) 6 апреля 2017 г.
Окрім підтвердження мети подорожі, можуть вимагати: зворотний квиток, щоб пересвідчитися, що ви повернетеся в Україну в відведений термін; підтвердження фінансової спроможності, яку доводять випискою із банківського рахунку або ж наявністю готівки із розрахунку близько €40 на добу перебування; медичну страховку.
Візитів може бути скільки завгодно, проте слід пам'ятати: безвізовий режим не надає українцям права роботи в ЄС; це також не дає підстав для виїзду на постійне проживання. Тобто у цих двох випадках українцям й надалі потрібна буде спеціальна віза.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Русский мир, шоб тебя никогда не видеть" - соцмережі реагують на прийдешній безвіз
6 квітня Європейський парламент затвердив проект резолюції про внесення України до переліку третіх країн, громадянам яких скасовують візові вимоги.
Коментарі
3